Хірургічне та ендоскопічне відділення

Антонюк Максим Анатолійович

 • лікар-уролог.

У 2003 році вступив до Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа», який закінчив у 2009 році.

3 2009 р. по 2011 р. навчався в інтернатурі за спеціальністю «Урологія» на кафедрі урології ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького, заочний цикл – у відділенні урології Львівської обласної клінічної лікарні. З 2011 р. по 2013 р. проходив стажування на базі урологічного відділення ЛОКЛ.

Бере участь у різноманітних з’їздах, конференціях, симпозіумах в Україні та за кордоном.

Основні напрями практичної роботи: сучасні методи консервативного, оперативного та малоінвазивного лікування урологічних захворювань.

Артюшенко Микола Євгенович

 • Лікар-ендоскопіст провідний спеціаліст, вища кваліфікаційна категорія.

У 1982 р закінчив Львівський державний медичний інститут. У 1982–1983 рр. пройшов інтернатуру за спеціальністю «Хірургія» в Дубнівській ЦРЛ. З 1983 по 1986 рр. – лікар-хірург Острожецької НРЛ №3 Рівненської області, а з 1986 по 1989 рр. – лікар хірург 2-ї міської поліклініки у місті.Львові.

Ендоскопією займається з 1987 року. З 1997 року – лікар-ендоскопіст КМК ЛШМД. З 2006 по 2012 рр. виконував обов’язки завідувача ендоскопічного відділення, з 2011 р – позаштатний головний ендоскопіст міста Львова. З 2004 р. – дійсний член Асоціації лікарів-ендоскопістів України.

Щорічно бере участь у з’їздах асоціації, є співавтором першого та другого видання атласу «Діагностична і лікувальна ендоскопія травного каналу».
Володіє такими методами дослідження:езофагогастродуоденоскопія, колоноскопія, бронхоскопія із використанням додаткових маніпуляцій (щипцевої та щіткової біопсії).

Виконує наступні лікувальні маніпуляції:

 • ендоскопічна поліпектомія з верхніх та нижніх відділів травного каналу;
 • усі ендоскопічні зупинки кровотеч (ін’єкціний гемостаз, моно та біполярна електрокоагуляція, аргоноплазмова коагуляція, кліпсування, накладання ендолігатур, бандлігування варикозно розширених вен стравоходу, склерозування вен шлунка та стравоходу);
 • видалення сторонніх тіл травного каналу;
 • проведення ендозондів для харчування при порушенні прохідності травного каналу;
 • балонна дилятація звужень та стриктур травного каналу;
 • балонна дилатація ахолазії стравоходу;
 • підслизова дисекція підслизових утворів верхніх відділів травного каналу;
 • реканалізація пухлинних стриктур стравоходу шляхом аргоноплазмової коагуляції;
 • встановлення об’ємних балонів в просвіт шлунка для адаптації до подальших операцій з лікування ожиріння;
 • санаційна бронхоскопія.

З метою підвищення професійного рівня щорічно відвідує засідання та форуми польського товариства гастроетерологів та ендоскопістів.

Бариляк Андрій Юрійович

 • лікар-оториноларинголог, кандидат медичних наук.
У 1998 р з відзнакою закінчив Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю "Лікувальна справа". Після закінчення інтернатури з оториноларингології в ЛОР-відділі Львівської обласної клінічної лікарні (1998 – 2000) працював оториноларингологом в Окружному військовому госпіталі. З вересня 2000 р. по серпень 2002 р. навчався в клінічній ординатурі на базі кафедри оториноларингології ЛНМУ ім. Данила Галицького. У грудні 2002 р. вступив до аспірантури при ЛНМУ ім. Данила Галицького, яку успішно закінчив, і у 2006 р. захистив кандидатську дисертацію на тему "Клінічні та морфологічні критерії прогнозування ранніх метастазів у хворих на рак голосового і вестибулярного відділів гортані".
У 2006 р. пройшов стажування з дитячої отоларингології. У 2007 р. стажувався зі спеціалізації "Сучасні методи лікування патології вуха та слухопротезування" в Інституті фізіології та патології
слуху (Варшава, Польша), у 2008 р. – зі спеціалізації "Септопластика та функціонально-естетична ринопластика" в Медичному університеті м. Ульм (Німеччина), а 2009 та 2010 рр. – "Ендоскопічна хірургія приносових пазух" в Інституті фізіології та патології слуху (Варшава, Польша).
Основні напрями практичної та наукової роботи: діагностика та лікування онкологічних захворювань гортані, горла та носа, функціональна, реконструктивна хірургія та мікрохірургія носа гортані та горла.
Член Українського товариства оториноларингологів і Європейського ринологічного товариства (ERS)

Білобривка Ольга Йосифівна

 • лікар-акушер-гінеколог вищої категорії.
Стаж роботи – 22 роки. Володіє багатьма видами оперативної активності. 1990 р. закінчила Івано-Франківський медичний інститут. У 1990 – 2008 рр. працювала лікарем-акушером-гінекологом Стрийського пологового будинку. З 2008 по 2012 рр. – лікар-гінеколог хірургічного відділення клініки хірургії Львівського клінічного госпіталю ДПСУ. З 2011 р. – лікар, акушер-гінеколог Медичний Центр Святої Параскеви. Післядипломна освіта:
 • 1993 р. – тематичне удосконалення «Ендокринологія в акушерстві та гінекології», «Невідкладні стани в акушерстві та гінекології», Харківський медичний університет.
 • 1997 р. – передатестаційний цикл «Акушерство та гінекологія», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, м. Київ. Присвоєно І атестаційну категорію.
 • 2002 р. – передатестаційний цикл «Акушерство та гінекологія», Львівський державний медичний університет. Підтверджено І атестаційну категорію.
 • 2002 р. – тематичне удосконалення «Кольпоскопія в діагностиці онкозахворювань шийки матки», ЛДМУ ФПДО.
 • 2005 р. – тематичне удосконалення «Ендокринологія в акушерстві та гінекології», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
 • 2006 р. – тематичне удосконалення «Екстрагенітальна патологія та вагітність», ЛДМУ ФПДО.
 • 2006 р. – передатестаційний цикл «Акушерство та гінекологія», ЛДМУ ФПДО. Присвоєно вищу атестаційну категорію.
 • 2008 р. – тематичне удосконалення «Лапароскопічні технології в гінекології», Українська військово-медична академія Міністерства оборони України.
 • 2010 р. – передатестаційний цикл «Акушерство та гінекологія», ЛДМУ ФПДО.
 • 2011 р. – спеціалізація «Ультразвукова діагностика», ЛДМУ ФПДО.
Систематична участь у семінарах, пленумах, з’їздах. Брала участь у роботі національного циклу семінарів «Актуальні питання збереження репродуктивного здоров’я жінок України» (2011 р., м. Львів) і майстер-класі «Кольпоскопія та патологія шийки матки» (2011 р., м. Одеса). Була учасником ХІІІ з’їзду акушерів-гінекологів України з міжнародною участю «Охорона репродуктивного здоров’я. Профілактика материнської та перинатальної захворюваності та смертності».

Булах Крістіна Петрівна

 • лікар хірург-проктолог

У 2006р. закінчила з відзнакою Буковинський державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа».

З 2006 по 2009рр. проходила інтернатуру за спеціальністю «Хірургія» у Чернівецькій обласній клінічній лікарні та на базі факультету післядипломної освіти Буковинського державного медичного університету.

У 2010р. проходила стажування у Науково-медичному центрі «Сурб Нерсус Мец» (Науково-дослідницький інститут проктології) та Науково-медичному центрі «Наірі», м. Єреван (Вірменія) та курс удосконалення для хірургів та проктологів «Сучасні питання проктології, діагностика, лікування і профілактика» на базі Національного інституту охорони здоров'я імені академіка С. Х. Авдалбекяна, м. Єреван (Вірменія).

2011–2012 рр. – лікар хірург-проктолог ТОВ «Євромедсервіс»

У 2012р. – спеціалізація з проктології у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, м. Київ.

2012-2013 рр. – лікар-проктолог ТОВ «Леомед», м.Київ;

2012р. – нострифікація диплому лікаря Карловим університетом, м. Прага (Чехія).

Основні напрями практичної роботи: сучасні методи консервативного, оперативного та малоінвазивного лікування проктологічних захворювань. При лікуванні геморою застосовує сучасні малоінвазивні методи лікування: інфрачервону коагуляцію, лігування латексними кільцями.


Банира Олег Богданович

 • лікар-уролог,вища кваліфікаційна категорія.

Стаж роботи за спеціальністю - 21 рік.

Закінчив Національний медичний університет ім. академіка О. О. Богомольця у місті Києві.

З 1996 по 1999 рр. – лікар-уролог Лікарні для вчених НАН України, з 1999 по 2009 рр. – завідувач урологічного відділення Клініки сімейного лікаря у місті Києві, з 2009 р. – лікар-уролог 2-ї міської поліклініки міста Львова.

Співавтор:

 • підручника «Урологія» для студентів вищих медичних навчальних закладів (2011);
 • підручника «Урологія» для сімейних лікарів та лікарів-курсантів (2012);
 • монографій: «Уретерореноскопія» (2009), «Рак нирки» (2011), «Рак передміхурової залози» (2011);
 • навчальних посібників: «Оперативні втручання в онкоурології» (2012), «Рак яєчка і пухлини чоловічих статевих органів» (2013).
 • Автор та співавтор 17 наукових публікацій у провідних зарубіжних (European Urology Supplements, Central European Journal of Urology, Экспериментальная и клиническая урология) та 42 праць у вітчизняних фахових виданнях.

  З 2012 року – рецензент «Central European Journal of Urology», м. Варшава.

  Авторські тези доповідей на Конгресах Асоціації урологів Польщі (2012 та 2014 рр.), присвячені тактиці лікування запалення яєчок та травми нирок, а також доповіді з проблематики лікування хронічного простатиту на Конгресі Європейської асоціації урологів у м. Мілан (2013), опубліковані у відповідних збірниках наукових праць.

  Протягом останніх 5 років виступив з 36 доповідями з проблематики сучасних діагностики та лікування хронічного простатиту, доброякісної гіперплазії передміхурової залози (аденоми простати), пухлин нирок та передміхурової залози на багатьох всеукраїнських та регіональних урологічних конференціях: З’їзд Асоціації урологів України (м. Трускавець .2013); «Малоінвазивні технології в урології» (м. Яремче, 2011–2013); Форум експертів «Медикаментозне лікування поширеного/метастатичного раку нирки. Проблема вибору оптимальної терапії» (Одеса, 2012); «Урология и нефрология: вчера, сегодня, завтра» (м. Харків, 2012); «Фармакотерапія в сексології, андрології та урології» (м. Київ, 2012); збори Львівського, Волинського та Вінницького обласних і міських осередків Асоціації урологів України (2010–2013).

  Учасник міжнародних медичних заходів: Форуму клінічних дослідників (м. Прага, 2011), семінару з проблематики діагностики і лікування захворювань передміхурової залози «ELITE» (м. Санкт-Петербург, 2013) та З’їзду Асоціації урологів України (м. Одеса, 2010).

  Напрями практичної діяльності:

  Сучасні підходи до консервативного лікування хворих на:

  – гострий та хронічний бактеріальний простатит, уретрит, орхоепідидиміт;

  – доброякісну гіперплазію (аденому) передміхурової залози;

  – захворювання, що передаються статевим шляхом (трихомоніаз, хламідіоз, уреаплазмоз, гарднерелльоз та ін.);

  – запальні захворювання яєчка та його додатка;

  – порушення потенції, чоловіче непліддя;

  – передчасну еякуляцію;

  – сечокам’яну хворобу;

  – гострі та хронічні цистити, пієлонефрити, нетримання та невтримання сечі.

  Діагностування пухлин нирок, сечового міхура і чоловічих статевих органів, активне та динамічне спостереження і лікування хворих з вказаними захворюваннями за показами.

  Хірургічне лікування кондилом статевого члена, фімозу, парафімозу, варикоцелє, «водянки» яєчка, орхоепідидиміту.


  Вох Віктор Семенович

  • лікар-ендоскопіст, вища кваліфікаційна категорія з ендоскопії.

  У 1985 р. з відзнакою закінчив Бориславське медичне училище, фельдшерське відділення. По закінченні училища працював на посаді медичної сестри психіатричної лікарні в с. Заклад Миколаївського р-ну.
  1985–1987 рр. – служба в армії.

  У 1993 р. закінчив з відзнакою Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького, паралельно працював медичною сестрою післяопераційної палати кардіохірургічного відділення ЛОКЛ. У 1993–1996 рр. пройшов інтернатуру за спеціальністю «Анестезіологія» (очний цикл на базі лікарень Львова, заочний цикл на базі Дрогобицької міської лікарні №1), був старостою курсу.

  В 1997 р. пройшов стажування, на робочому місці, в ендоскопічному відділенні Діагностичного центру ЛОКЛ по «Ендоскопічній діагностиці захворювань верхніх відділів шлунково-кишкового тракту» і в цьому ж році пройшов спеціалізацію з «Ендоскопії».

  З 1997 р. по 2005 р. працював лікарем-ендоскопістом у штаті заводу «Галол» (м. Дрогобич), згодом – у штаті Медсанчастини промислових підприємств м. Дрогобича, Дрогобицькій міській лікарні №2, Дрогобицькій районній лікарні №5. З

  З 2000 р. по 2004 р. – викладач, за сумісництвом, у Дрогобицькій філії Львівського медичного училища центру «Медик» та медичного коледжу «Монада» (2004 р.).

  З 2005 р. по 2009 р. – лікар-ендоскопіст медичного центру «Ріксос-Прикарпаття» в м. Трускавець, у 2006 р. – заступник головного лікаря з лікувальної роботи медичного центру «Ріксос-Прикарпаття». З 2009 р. по травень 2012 р. – головний лікар бальнеоозокеритолікарні Медичного центру №3 «Медпалас» у м.Трускавець, і лікар-ендоскопіст, за сумісництвом.
  Володіє методиками езофагогастродуоденоскопії, колоноскопії, капсульної ендоскопії, ендоскопічної рН-метрії, рН-моніторингу та іншими ендоскопічними маніпуляціями.


  Гармадій Зоряна Ярославівна

  • лікар-акушер-гінеколог І кваліфікаційної категорії.

  Стаж роботи 9 років. У 2001 р. закінчила Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа». У 2001 – 2003 рр. пройшла інтернатуру на базі 3-ї комунальної міської лікарні за спеціальністю «Акушерство та гінекологія». З 2003 р. по сьогодні працює акушер-гінекологом в 6-й комунальній міській поліклініці. У 2007 р. пройшла курси тематичного удосконалення «Ендокринологія в акушерстві та гінекології» на базі Харківської медичної академії ПДО. 2007 р. – «Кольпоскопія в ранній діагностиці раку шийки матки».

  2014 р. - спеціалізація "Ультразвукова діагностика" ЛДМУ ФПДО


  Голубка Наталія Михайлівна

  • лікар-акушер-гінеколог.

  У 2001 році закінчила ЛДМУ ім. Данила Галицького, а у 2003 році – інтернатуру з акушерства та гінекології на базі Лікарні швидкої медичної допомоги.

  Працювала позаштатним ординатором в Лікарні швидкої медичної допомоги, викладала акушерство та гінекологію в ЛДМК ім. Андрея Крупинського, працювала лікарем-акушером-гінекологом в МЦ «Богдан», в жіночій консультації №1, 1-ша МКЛ ім. Князя Лева.

  Закінчила курси спеціалізації з УЗД, курси УЗД з акушерства та гінекології , а також кольпоскопії на базі Київського національного медичного університету післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

  Брала участь у конференціях, семінарах, присвячених проблемам репродуктивної гінекології, запальних захворювань в акушерстві та гінекології, ендокринної гінекології, контрацепції та замісної гормональної терапії в клімактеричному періоді, була на з’їздах акушерів-гінекологів.

  Гречух Богдан Орестович

  • лікар-хірург, вища кваліфікаційна категорія з хірургії.

  У 1999 р. закінчив Львівський медичний університет ім. Данила Галицького. Основні напрями практичної роботи: загальна хірургія, захворювання венозної системи, хірургічні ускладнення при цукровому діабеті.


  Гула Ганна Володимирівна

  • лікар-ендоскопіст, вища кваліфікаційна категорія
  • кандидат медичних наук

  Закінчила Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького, навчалася в інтернатурі на базі Київського Центру лікування шлунково-кишкових кровотеч та хірургічного відділення Київської міської клінічної лікарні №12.

  Працювала на кафедрі факультетської хірургії НМУ ім. О. О. Богомольця, лікарем-хірургом та ендоскопістом Київського Центру шлунково-кишкових кровотеч, клініки «Плазма-Мед+», лікарем-ендоскопістом медичної клініки «Борис», Львівської лікарні швидкої медичної допомоги та Жовківської ЦРЛ. Досвід роботи – 11 років. Член Асоціації ендоскопістів України.

  Майстерно володіє методиками бронхоскопії, езофагогастродуоденоскопії, колоноскопії, ендоскопічної РН-метрії, ендоскопічними маніпуляціями (забір матеріалу на дослідження, інсталяція лікарських засобів, постановка зондів для ентерального харчування, ендоскопічна корекція кишківника при колоноскопії, санаційна бронхоскопія під місцевою анестезією з внутрішньобронхіальною інстиляцією, лаваж трахеобронхіального дерева, видалення стентів, дренажів та протезів), методами малоінвазивних ендоскопічних втручань (зупинка шлунково-кишкових кровотеч, видалення новоутворів, ендоскопічна резекція, ендоскопічна підслизова дирекція, видалення сторонніх тіл, бужування та реканалізація шлунково-кишкового тракту при пухлинах, стриктурах та стенозах, аргоноплазмова абляція патологічних змін слизової та судинних аномалій).
  Кушнірук Оксана Ярославівна

  • лікар-акушер-гінеколог, перша кваліфікаційна категорія

  У 1999 р. закінчила Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа». З 2001 року по цей час працює акушером-гінекологом у Львівській обласній клінічній лікарні.У 2003 р. пройшла міжнародний навчальний курс «Основи гістероскопії і трансцервікальної ендохірургії» в науковому центрі акушерства, гінекології і перинатології РАМН (Москва, Росія).У 2004 р. пройшла спеціалізацію «Ендоскопія в гінекології» на кафедрі акушерства-гінекології №1 факультету післядипломної освіти Одеського державного медичного університету.У 2005 р. пройшла стажування з ендоскопічної хірургічної гінекології у медичному центрі Пітера Локхіда (Калгарі, Канада).У 2013р. - спеціалізація "Ультразвукова діагностика" ЛДМУ ФПДО Основні напрями практичної роботи: малоінвазивна діагностика та ендоскопічне лікування внутрішньоматкової патології та додатків матки (гістероскопія, гістерорезектоскопія, лапароскопія); діагностика та лікування шийки матки.Часто бере участь у вітчизняних і закордонних фахових конференціях та майстер-класах.

  Зубарєв Микола Геннадійович

  • лікар-хірург

  У 1999 році закінчив Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа».

  Після закінчення інтернатури з онкології у Львівському онкологічному центрі з 1999 р. по 2000 р. працював на посаді онколога у цьому закладі, а з 2000 р. по 2004 р. – у Львівському державному онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі.

  У 2004 р. пройшов навчання (курс з онкохірургії) та отримав сертифікат. Працює онкохірургом у відділенні абдомінальної хірургії Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру.

  З 2004 р. працює на кафедрі онкології Національного медичного університету ім. Данила Галицького.

  У 2006 р. пройшов навчання у клінічній ординатурі з дисципліни «Онкологія».

  У 2006–2010 рр. навчався в аспірантурі Національного медичного університету ім. Данила Галицького.

  У 2011 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Оптимізація лікування хворих на колоректальний рак з метастазами в печінку» і отримав науковий ступінь «Кандидат медичних наук».

  Стажування:

  У 2004 р. та 2006 р. проходив стажування у Російському онкологічному центрі ім. Блохіна на посаді хірурга-онколога з лікування пухлин підшлункової залози та печінки.

  У 2012 році проходив стажування в Амстердамському онкологічному центрі з малоінвазивних втручань на печінці та лікування жовчевих проток і у м. Бордо (Франція) з сучасних підходів лікування пацієнтів на колоректальний рак із метастазами в печінку.

  У 2013 році пройшов навчання з гепатобіліарної хірургії в онкологічному центрі м. Нью-Йорк

  Напрями практичної роботи:

  Сучасні підходи в лікуванні хворих на колоректальний рак з метастазами в печінку, первинними пухлинами печінки, заочеревинними пухлинами.

  Малоінвазивні втручання на печінці (первинні пухлини печінки, метастатичні пухлини печінки): радіочастотна термоабляція пухлин печінки, дренування жовчевих проток печінки та позапечінкових жовчевих проток, трепанбіопсії пухлин печінки та підшлункової залози.


  Кушнірук Олексій Ігорович

  • хірург-ендоскопіст, кандидат медичних наук
  У 1999 р. закінчив загально-медичний факультет ЛДМУ імені Данила Галицького (диплом із відзнакою). У 2001 р. з відзнакою закінчив магістратуру за спеціальністю «Хірургія» на кафедрі факультетської хірургії ЛНМУ імені Данила Галицького.
  Під керівництвом академіка М. П. Павловського виконав та захистив магістерську роботу на тему: «Значення порушень моторно-евакуаторної функції кишок у патогенезі синдрому ендогенної інтоксикації у хворих із захворюваннями органів травлення».
  У 2012 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Вибір методу внутрішнього ендоскопічного дренування в лікуванні псевдокіст підшлункової залози». Автор 43 наукових публікацій та 4 патентів на винаходи.
  Спеціалізація з хірургії, ендоскопії т променевої діагностики. У 2001–2007 роках проходив практичні навчання із діагностичної та інтервенційної ендоскопії на базі відділення міждисциплінарної ендоскопії клініки Шаріте, університету Гумбольдта (Берлін, Німеччина), був клінічним спостерігачем у медичному центрі (RushUniversityMedicalCenter) Чиказького університету (м. Чикаго, США) та медичному центрі Пітера Локхіда (Калгарі, Канада), пройшов курси із лапароскопічної хірургії шлунково-кишкового тракту на базі навчального хірургічного центру Альфреда Кушієрі (м. Данді, Шотландія (Великобританія)), стажувався із терапевтичної ендоскопії, ендоскопічної ультрасонографії та лапароскопії за грантом Європейської асоціації з гастроінтестинальної ендоскопії в Університетській Колезькій лікарні (UCLH) (м. Лондон, Великобританія), пройшов навчальний курс із клінічної ультрасонографії на базі кафедри променевої діагностики ЛНМУ ім. Данила Галицького.
  Є дійсним членом Європейської асоціації ендоскопічної хірургії (EAES) (з 2002 р.) та Європейської асоціації з гастроінтестинальної ендоскопії (ESGE) (з 2006 р.).
  Виконує низку ендоскопічних лікувальних втручань, зокрема ендоскопічну ретроградну холангіо-панкреатографію та ендоскопічну папілосфінктеротомію з літоекстракцією та ендоскопічною літотрипсією, ендо-біліарні дренування при доброякісній та злоякісній патології органів гепато-біліарної системи, лігування та склеротерапію варикозно поширених вен стравоходу і шлунка, малоінвазійні ендоскопічні втручання при псевдокістах підшлункової залози, ендоскопічні операції на підшлунковій залозі при хронічному панкреатиті, ендоскопічні гастростомії та стентування органів шлунково-кишкового тракту при онкологічних захворюваннях та ін.

  Калуська Олена Вадимівна

  • лікар-анестезіолог

  У 2005 р. закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького. З 2005 по 2008 рр. пройшла інтернатуру на базах Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л.Шупика.


  У червні 2011 року, пройшовши всі етапи навчання і підготовки, отримала сертифікат інструктора ALS («спеціалізовані реанімаційні заходи») Європейської і Польської рад реанімації (м. Краків). Є активним інструктором, членом Українського лікарського товариства, Української ради реанімації. Бере участь у різноманітних конференціях, симпозіумах. Працює над підвищенням свого кваліфікаційного рівня.

  Коваль Юрій Володимирович

  • лікар-хірург -проктолог

  У в 1973 р. закінчив Львівський державний медичний інститут.

  Стаж роботи – 40 років, з них останні 14 років інтенсивно працює над впровадженням у практику малоінвазивних амбулаторних методів лікування проктологічних захворювань.

  Особливу увагу надає комплексному лікуванню геморою з використанням електро-хімічної та інфрачервоної коагуляції внутрішніх гемороїдальних вузлів, з накладанням латексних лігатур на гемороїдальні вузли, з видаленням зовнішніх гемороїдальних вузлів.

  Послідовники його комплексного методу малоінвазивного лікування геморою працюють у багатьох областях України.

  Брав участь в колопроктологічних з'їздах в Україні та за кордоном.

  Працює в МЦСП з травня 2011 року.

  Ковалишин Наталя Борисівна

  • лікар-ендоскопіст
  У 1999 р. закінчила Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа». З 1999 по 2001 рр. проходила інтернатуру на базі ІІ хірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні. Працювала лікарем-хірургом поліклініки (перша кваліфікаційна категорія). У 2011 р. пройшла спеціалізацію з ендоскопії. Основне місце праці – Медичний центр Святої Параскеви.


  Козак Христина Вікторівна

  • лікар - акушер - гінеколог

  У 2004 р. вступила до Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, де навчалася за спеціальністю «Лікувальна справа». Завершила навчання у 2010 р. з відзнакою.

  2010–2013 рр. – навчання в інтернатурі за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького та у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі.

  2013–2015 рр. – навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького. Цикл «Гінекологія» проходила на базі Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, цикл «Акушерство» – у Львівській обласній клінічній лікарні.

  З 2015 р. – аспірант кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького.

  Кочан Роман Богданович

  • лікар - отоларинголог

  У 2007 р. закінчив Львівський національний медичний університет

  ім. Данила Галицького.

  З 2007 по 2009 рр. проходив інтернатуру з оториноларингології на базі

  ЛОР-відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

  З 2009 по 2011 рр. навчався в клінічній ординатурі на базі ЛОР-кафедри ЛНМУ. З 2011 р. по цей час працює в оториноларингологічному відділенні ЛОКЛ.

  Основні напрями практичної діяльності:

  – діагностика та лікування захворювань вуха, проблем зниження слуху;

  – сучасні методи діагностики та лікування носа та приносових пазух;

  – лікування захворювань горла та мигдаликів.

  Бере участь в українських і міжнародних науково-практичних конференціях та з’їздах.

  Кочан Тетяна Богданівна

  • лікар-оториноларинголог

  У 2008 р. закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа» з відзнакою. З 2008 по 2010 рр. проходила інтернатуру з оториноларингології у ЛОР-відділенні Львівської обласної клінічної лікарні. З 2010 р. по теперішній час є клінічним ординатором на базі кафедри оториноларингології ЛНМУ ім. Данила Галицького. У 2009 році пройшла стажування зі спеціалізації «Сучасні методи лікування патології вуха та слухопротезування» в Інституті фізіології та патології слуху (Варшава, Польша).  Лящук Олександр Дмитрович

  • лікар, вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Урологія» та перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Хірургія».

  У 1992 р. закінчив ЛДМУ ім. Д.. Галицького. З 1989 по 1992 рр. працював медбратом в урологічному відділенні Львівської обласної клінічної лікарні.

  З 1992 по 1995 рр. проходив інтернатуру за спеціальністю «Урологія» на базі урологічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні, паралельно пройшов первинну спеціалізацію та отримав сертифікат спеціаліста за спеціальністю «Хірургія» на базі 74-ї інтернатури медичного складу ПрикВО МО України.

  З 1995 по 1997 рр. проходив службу на посаді старшого ординатора хірургічного відділення лікарні УВП УМВС України у Львівській області.

  З 1997 по 2012 рр. працював старшим ординатором хірургічного відділення Клінічного госпіталю Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

  З 2012 р. був начальником хірургічного відділення, а з січня 2013 р. по грудень 2013 р. – начальником клініки хірургії Клінічного госпіталю Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

  З 1997 2013 рр. позаштатний головний уролог Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Учасник численних вітчизняних та міжнародних медичних з’їздів і конференцій.

  Нагороджений:

  – почесною грамотою Ради національної безпеки та оборони України (2009);

  – медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня (2009);

  – медаллю «За бездоганну службу» ІІ ступеня (2012);

  – пам’ятною відзнакою «Західне регіональне управління – за службу на кордоні» (2012);

  – численними грамотами голови Державної прикордонної служби України та начальника Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України за сумлінне виконання службових обов’язків та високий професіоналізм.

  Лисенко Інна Володимирівна

  • лікар-анестезіолог, перша атестаційна категорія.

  У 2005 р. закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, працює в реанімаційно-анестезіологічному відділенні ЛОКЛ.

  Досвід роботи: анестезіологічне забезпечення ургентних оперативних втручань (загальна хірургія, гінекологія, проктологія, урологія, щелепно- лицева хірургія) та планові оперативні втручання, а також інтенсивна терапія (реаніматологія).

  Бере участь в українських і міжнародних конференціях та наукових симпозіумах.

  Стаж роботи – понад 10 років.


  Недокус Валерій Зіновійович

  • лікар-ортопед-травматолог, вища категорія.
  У 1996 р. закінчив ЛДМІ. З 1996 по 1998 рр. пройшов інтернатуру іззагальної хірургії. 2000 р. – спеціалізація з ортопедії і травматології в НМАПОімені П.Л. Шупика (м. Київ). Приоритетні напрями роботи в ортопедії:остеоартроз, остеохондропатії, остеохондроз, спондильоз, дископатії, вродженіі набуті деформації грудної клітки і хребта, плоскостопість, проблемиостеогенезу.

  Патій Андрій Романович

  • лікар-хірург, вища кваліфікаційна категорія; лікар-ендоскопіст, вища кваліфікаційна категорія.

  У 1992 р. закінчив Львівський державний медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа».

  У 1992–1995 рр. проходив інтернатуру за спеціальністю «Хірургія» у центрі лікування шлунково-кишкових кровотеч Львівської лікарні швидкої допомоги та кафедрі хірургії ФУЛіП.

  У 1995-1996 рр. пройшов та захистив магістратуру за спеціальністю «Хірургія» на кафедрі хірургії ФУЛіП Львівського державного медичного університету.

  У 1996–1998 рр. працював викладачем хірургії у Львівському державному медичному коледжі ім. Андрія Крупинського.

  З 1998 р. працює лікарем-хірургом Миколаївської КЦРЛ Львівської обл.

  У 1999 р. пройшов курси спеціалізації за спеціальністю «Ендоскопія» на кафедрі ендоскопії Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

  З 1999 р. працює лікарем-ендоскопістом Миколаївської КЦРЛ Львівської обл.

  Дійсний член Асоціації лікарів-хірургів та Асоціації лікарів-ендоскопістів України. Почесний член Асоціації лікарів-гастроентерологів Польщі.

  Щорічно бере участь у з’їздах асоціації, співавтор багатьох наукових праць.

  Має великий досвід проведення широкого спектру невідкладних та планових хірургічних втручань, у тому числі лапароскопічних операцій. Володіє такими методами ендоскопічних досліджень, як езофагогастродуоденоскопія, колоноскопія з використанням додаткових маніпуляцій (щипцевої та щіткової біопсії).

  Виконує наступні лікувальні маніпуляції:

  ендоскопічна поліпектомія з верхніх та нижніх відділів травного каналу;

  усі ендоскопічні зупинки кровотеч (ін’єкціний гемостаз, моно- та біполярна електрокоагуляція, аргоноплазмова коагуляція, кліпсування, накладання ендолігатур, бандлігування варикозно розширених вен стравоходу, склерозування вен шлунка та стравоходу);

  видалення сторонніх тіл травного каналу;

  проведення ендозондів для харчування при порушенні прохідності травного каналу;

  балонна дилятація звужень та стриктур травного каналу;

  балонна дилатація ахолазії стравоходу;

  підслизова дисекція підслизових утворів верхніх відділів травного каналу.

  З метою підвищення професійного рівня щорічно відвідує засідання та форуми польського товариства гастроетерологів та ендоскопістів.

  Павлюк Петро Стефанович

  • лiкар-отоларинголог

  У 2002 році закiнчив Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького та пройшов дворічну інтернатуру з отоларингології у Львівській обласній клінічній лікарні ім. князя Лева. У 2006 роцi стажувався з функціональної хірургії додаткових пазух носа в Брюселi (Vrije Universiteie Brussel, Бельгія), де під керівництвом професора Пiтера Клемента досконало оволодів методи