Ендосонографія

Ендосонографія

Ендоскопічна, ультразвукова діагностика захворювань шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози, жовчевих протоків і печінки.

Дослідження проводиться під загальним внутрішньовенним знечуленням, як езофагогастродуоденоскопія, за допомогою відеоендоскопа, на кінці якого розташований радіально скануючий ультразвуковий датчик. Використання у приладі високих частот ультразвуку забезпечує високу якість зображення, недосяжну при звичайному ультразвуковому обстеженні. Окрім цього, метод не має променевого навантаження і дозволяє оцінити стінки порожнистих органів (стравохід, шлунок, кишківник) в місці ураження.

 • Діагностика об’ємних утворів підшлункової залози, внутрішньопротокові пухлини, а також стадії їх поширення. Виявлення реґіонарних та віддалених метастазів у лімфовузлах.
  • Визначення стадії злоякісного процесу та глибини ураження при невеликих розмірах утвору.
  • Діагностика жовчево-кам’яної хвороби, камінців у жовчевих протоках.
  • Діагностика виражених змін паренхіми і протоків, підшлункової залози при різних видах хронічного панкреатиту і його ускладнень.
  • Підслизові пухлини верхніх відділів шлунково-кишкового тракту при підозрі на їх наявність згідно з результатами ендоскопічного огляду.

  Не можна вживати їжу як мінімум за 6 годин до початку обстеження.

  Попередній запис за телефонами:(067)295-4-000 або (095)295-4-000

  Записатись на прийом