Дитяча хірургія

Вид хірургічного втручання

Опис процедури

Видалення доброякісних новоутворів шкіри та підшкірно-жирової клітковини

Обробка операційного поля передбачає використання спирту та розчину Бетадину. Видалення утвору шляхом висічення шкіри (утвір шкіри) та препарування утвору в товщі підшкірно-жирової клітковини (утвір шкіри/підшкірно-жирової клітковини). Гемостаз. Пошарове закриття рани передбачає використання шовного матеріалу. Асептичні пов’язки.

Зняття швів та лігатур

Проводиться в умовах операційної, з використанням розчину антисептика для обробки поля, стерильних ножиць (скальпеля) та пінцета. Асептична пов’язка + лейкопластир для фіксації.

Пальцеве ректальне обстеження

Перед обстеженням: очисна клізма

Первинна хірургічна обробка рани

Проводиться в умовах перев’язочної з використанням антисептиків, 3% р-ну Н2О2, при потребі нефректомія, гемостаз (зупинка кровотечі)

Первинна хірургічна обробка рани з накладанням швів

Проводиться в умовах перев’язочної з використанням антисептиків, 3% р-ну Н2О2, при потребі некректомія, гемостаз (зупинка кровотечі), накладання швів.

Підрізання вуздечки язика

Проводиться в умовах операційної з використанням електрокоагуляції та тканинних ножиць.

Резекція нігтьової пластини при врослому нігті

Проводиться в умовах операційної. При необхідності (малий вік дитини, емоційність дитини) додається загальна анестезія. Використовуються антисептики (р-н Бетадину), стерильний матеріал (марлеві серветки, шарики), прямий м’який затискач або москіт, ножиці, ложечка Фолькмана, скальпель, мазь Левомеколь, стерильний бинт.

Роз’єднання синехій крайньої шкірочки статевого члена

Проводиться в умовах операційної (перев’язочної), місцевий анестетик-гель ЕМЛА, м’який затискач/головчатий зонд, мазь Левомеколь.

Розкриття абсцесу м’яких тканин

Проводиться в операційній з використанням місцевої анестезії, вміст абсцесу скеровується на бакдослідження, санація вогнища та дренування гумовим випускником. Асептичні пов’язки.

Розкриття параніхію

Проводиться в операційній з використанням місцевої анестезії, вміст абсцесу скеровується на бакдослідження, санація вогнища та дренування гумовим випускником. Асептичні пов’язки.

Розкриття фурункула

Проводиться в операційній з використанням місцевої анестезії, вміст абсцесу скеровується на бак дослідження, санація вогнища та дренування гумовим випускником. Асептичні пов’язки.

Ручне вправлення парафімозу

Проводиться в операційній з використанням місцевого анестетика гель ЕМЛА, мазь Левомеколь

Хірургічна перев’язка І ст. важкості

Проводиться в перев’язочній з використанням антисептиків, однієї пари інструментів та до 5 серветок стерильного матеріалу + лейкопластир

Хірургічна перев’язка ІІ ст. важкості

Проводиться в перев’язочній з використанням антисептиків, двох пар інструментів та до 15 серветок стерильного матеріалу + лейкопластир

Хірургічна перев’язка ІІІ ст. важкості

Проводиться в перев’язочній з використанням антисептиків, двох пар і більше інструментів та 20 і більше серветок стерильного матеріалу + лейкопластир

Операція при фімозі у дітей до 18 років

Проводиться в операційній з використанням антисептиків, хірургічних інструментів. Проводиться з допомогою асистента та операційної медсестри

Операція при короткій вуздечці у хлопців

Проводиться в операційній з використанням антисептиків. Вид знеболення місцева анестезія, при потребі (вік дитини, емоційність) – загальна анестезія.

Пластика вуздечки губи

Проводиться в операційній за допомогою хірургічних інструментів, шовного матеріалу та електрокоагуляції. Залежно від віку дитини проводиться анестезія: загальна/місцева

Операція при пупковій грижі

Проводиться під загальним знечуленням (вид анестезії обирає анестезіолог) в операційній: операційна медсестра, асистент. Використовуються антисептики, загальна анестезія, хірургічний набір інструментів, шовний та стерильний матеріал. Перебування в післяопераційній палаті визначає анестезіолог.

Операція при паховій грижі

Проводиться під загальним знечуленням (вид анестезії обирає анестезіолог) в операційній: операційна медсестра, асистент. Використовується антисептики, загальна анестезія, хірургічний набір інструментів, шовний та стерильний матеріал. Перебування в післяопераційній палаті визначає анестезіолог.

Видалення нігтьової пластини

Проводиться в операційній за допомогою хірургічних інструментів, антисептиків. Залежно від віку дитини проводиться анестезія: загальна/місцева

Всі послуги (операції/маніпуляції) призначаються лікарем дитячим хірургом після первинної консультації

Попередній запис за телефонами:(067)295-4-000 або (095)295-4-000

Записатись на прийом