Для запису на прийом надішліть заявку

0

Калькулятор Очистити
Калькулятор порожній

Додати послуги можна в розділі ціни на послуги

Перейти до цін
  • Головна
  • МРТ крижово-клубових з'єднань та поперекового відділу хребта

МРТ попереково-крижового відділу хребта

МРТ крижово-клубових з'єднань та поперекового відділу хребта

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) крижово-клубових з’єднань та поперекового відділу хребта дає змогу оцінити стан крижово-клубового суглоба, міжхребцевих дисків, нервових корінців та спинного мозку. Завдяки пошаровому скануванню МРТ лікар-радіолог зможе візуалізувати найменші відхилення від норми у конкретній ділянці обстеження.
Покази:
– біль у ділянці поперекового відділу хребта, нижній частині живота та кульшових суглобах, що виникає при будь-яких фізичних навантаженнях;
– ранкова скутість;
– оніміння шкіри нижніх кінцівок;
– ревматологічні захворювання (хвороба Бехтерева тощо).

Переваги
Магнітно-резонансна томографія є найінформативнішим методом діагностики при обстеженні усіх відділів хребта, до яких також відносять крижову кістку.
При обстеженні крижово-клубових з’єднань та поперекового відділу хребта перевагою МРТ порівняно з рентген-діагностикою є краща візуалізація міжхребцевих дисків, нервових структур та м’яких тканин, що дає змогу виявити міжхребцеві грижі, запальні процеси у ділянці клубових з’єднань з крижовою кісткою та новоутворень спинного мозку.
Нагадуємо, що МРТ є нешкідливим для здоров’я методом обстеження.

Діагностика
На базі Медичного центру Святої Параскеви працює потужне радіологічне відділення, оснащене інноваційним діагностичним обладнанням найвищого світового рівня. Одним із них є 1,5-тесловий магнітно-резонансний томограф останнього покоління Toshiba Vantage ZGV Atlas (Японія).

Підготовка до обстеження 
Спеціальної підготовки до проведення МРТ крижово-клубових з’єднань та поперекового відділу хребта немає.

Обстеження
Обстеження розпочинають із заповнення інформаційної анкети, у якій пацієнт вказує свої скарги, та підготовки перед обстеженням: знімання верхнього одягу, прикрас чи металевих конструкцій. Особисті речі можна залишити у кабінці, яка зачиняється на ключ, а цінні – у сейфі. Тривалість процедури – орієнтовно 30 хвилин.  
Перед проведенням обстеження медичний персонал кабінету МРТ інформує пацієнта про особливості проведення процедури. Безпосередньо під час обстеження пацієнт повинен лежати нерухомо. 
По завершенню діагностики пацієнт одягається та очікує на компакт-диск з усіма зображеннями, отриманими під час обстеження. Висновок лікаря-радіолога пацієнт може отримати на електронну пошту або на рецепції у Медичному центрі Святої Параскеви.

Протипокази
– Загальні протипокази: кардіостимулятор, металеві конструкції в тілі, які намагнічуються.

Запис на прийом
*