Для запису на прийом надішліть заявку

0

Калькулятор Очистити
Калькулятор порожній

Додати послуги можна в розділі ціни на послуги

Перейти до цін
  • Головна
  • МРТ холецистопанкреатохолангіографія

МРТ холецистопанкреатохолангіографія

Магнітно-резонансна холецистопанкреатохолангіографія (МРХПГ) – це обстеження жовчного міхура, жовчних та вірсунгової проток. Завдяки покроковому скануванню лікар-радіолог проводить оцінку наявності конкрементів, новоутворів холедоха чи підшлункової залози, які можуть спричинити механічну жовтяницю, тощо.

Покази:
•    підозра на злоякісне новоутворення (рак підшлункової залози, жовчного міхура тощо);
•    запальні процеси (панкреатит, холангіт, холецистит);
•    підозра на доброякісні новоутворення жовчного міхура (поліпи ) чи жовчнокам’яну хворобу;
•    контроль якості лікування (холецистектомія, наявність конкрементів у жовчних протоках, стентування проток тощо);
•    аномалії розвитку жовчної чи підшлункової проток тощо.

Діагностика
На базі Медичного центру Святої Параскеви працює потужне радіологічне відділення, оснащене інноваційним діагностичним обладнанням найвищого світового рівня. 
Одним із них є 1,5-тесловий магнітно-резонансний томограф останнього покоління Toshiba Vantage ZGV Atlas (Японія).

Переваги
Магнітно-резонансний томограф у Медичному центрі Святої Параскеви проводить покрокове сканування необхідної ділянки по 1,5 мм, що дає змогу отримати зображення у трьох площинах, тому можна побачити навіть найменші відхилення від норми. 
За допомогою спеціальної програми на сучасній робочій станції лікар-радіолог формує 3D модель жовчного міхура та проток (печінкових та підшлункових).
Абсолютно безболісний та неінвазивний метод обстеження на відміну від ендоскопічної ретроградної холецистопанкреатохолангіографії.

Підготовка до обстеження 
•    Рекомендовано утриматися від споживання їжі та напоїв за 3–4 години до початку обстеження.
•    Безшлакова дієта та утримання від споживання продуктів, що викликають газоутворення за 2–3 дні до запланованої МРХПГ.
•    МРХПГ проводиться з внутрішньовенним чи внутрішньом’язевим введенням спазмолітинів, що дає змогу при скануванні отримати чіткі зображення без артефактів.

Обстеження
Обстеження розпочинають із заповнення пацієнтом інформаційної анкети та підготовки перед обстеженням: зняття верхнього одягу, прикрас чи металевих конструкцій. Особисті речі можна залишити у кабінці, яка зачиняється на ключ, а цінні – у сейфі. Тривалість процедури – до 45-ти хвилин.
Перед проведенням обстеження медичний персонал кабінету МРТ інформує пацієнта про особливості проведення процедури. Під час обстеження пацієнт повинен виконувати команди на затримку дихання. Безпосередньо під час обстеження пацієнт повинен лежати нерухомо.
По завершенню діагностики пацієнт одягається та очікує на компакт-диск з усіма зображеннями, отриманими під час обстеження. Периферійний катетер із судини видаляють, а на місце проколу накладають одноразовий пластир. Висновок лікаря-радіолога пацієнт може отримати на електронну пошту або на рецепції у Медичному центрі Святої Параскеви.

Протипокази
-    Загальні протипокази: кардіостимулятор, металеві конструкції в тілі, які намагнічуються, тощо.

Запис на прийом
*