Для запису на прийом надішліть заявку

0

Калькулятор Очистити
Калькулятор порожній

Додати послуги можна в розділі ціни на послуги

Перейти до цін

МРТ Грудного відділу хребта

При обстеженні грудного відділу хребта за допомогою МРТ (магнітно-резонансного томографа) у Медичному центрі Святої Параскеви пацієнт отримає вичерпну відповідь про стан спинного мозку, міжхребцевих дисків та нервових корінців, а також про наявність чи відсутність новоутворень у ділянці обстеження. Завдяки пошаровому скануванню МРТ лікар-радіолог зможе оцінити навіть найменші зміни у грудному відділі хребта.
Покази:

  • біль у грудному відділі хребта та у міжлопатковій ділянці, який виникає при будь-яких фізичних навантаженнях чи у стані спокою;
  • оніміння шкіри верхніх кінцівок чи пальців рук;
  • хрускіт у грудному відділі хребта при рухах тулуба тощо.

Переваги
МРТ при обстеженні грудного відділу хребта є найраціональнішим з-поміж інших методів діагностики. 
При обстеженні грудного відділу хребта перевагою МРТ порівняно з МСКТ (комп’ютерна томографія ) чи рентгеном є краща візуалізація міжхребцевих дисків та нервових структур, що дає змогу виявити міжхребцеві грижі, в тому числі протрузії, міжреберну невралгію та новоутворення спинного мозку.
Нагадуємо, що МРТ є нешкідливим для здоров’я методом обстеження.

Діагностика

На базі Медичного центру Святої Параскеви працює потужне радіологічне відділення, оснащене інноваційним діагностичним обладнанням найвищого світового рівня. Одним із них є 1,5-тесловий магнітно-резонансний томограф останнього покоління Toshiba Vantage ZGV Atlas (Японія).

Підготовка до обстеження

Спеціальної підготовки до проведення МРТ грудного відділу хребта немає.

Обстеження

Обстеження розпочинають із заповнення інформаційної анкети, у якій пацієнт вказує свої скарги, та підготовки перед обстеженням: знімання верхнього одягу, прикрас чи металевих конструкцій. Особисті речі можна залишити у кабінці, яка зачиняється на ключ, а цінні – у сейфі. Тривалість процедури – орієнтовно 30 хвилин.
Перед проведенням обстеження медичний персонал кабінету МРТ інформує пацієнта про особливості проведення процедури. Безпосередньо під час обстеження пацієнт повинен лежати нерухомо. 
По завершенню діагностики пацієнт одягається та очікує на компакт-диск з усіма зображеннями, отриманими під час обстеження. Висновок лікаря-радіолога пацієнт може отримати на електронну пошту або на рецепції у Медичному центрі Святої Параскеви.

Протипокази

  • кардіостимулятор,
  • металеві конструкції у тілі, які намагнічуються
Запис на прийом
*