Для запису на прийом надішліть заявку

0

Калькулятор Очистити
Калькулятор порожній

Додати послуги можна в розділі ціни на послуги

Перейти до цін
  • Головна
  • Холтерівське моніторування ЕКГ (72 години)

Холтерівське моніторування ЕКГ (72 години)

Холтерівське моніторування – це метод електрофізіологічної інструментальної діагностики, який полягає у тривалій реєстрації електрокардіограми (ЕКГ) в умовах повсякденної активності пацієнта з подальшим аналізом отриманого запису. Завдяки цьому обстеженні можна виявити порушення у роботі серця, навіть тоді, коли вони трапляються дуже рідко, оскільки запис ЕКГ проводиться безперервно протягом доби або декількох діб. 

Метод названо на честь американського дослідника Нормана Холтера, який у 1961 р. розробив метод тривалої реєстрації електрокардіограми з можливістю збереження даних та їх наступного аналізу. 

Цей метод є високоінформативним та неінвазивним (тобто безболісним та абсолютно нешкідливим). Його широко застосовують як у стаціонарних, так і в амбулаторних (домашніх) умовах для діагностики порушень у роботі серця (ішемічної хвороби серця, порушень ритму та провідності серця тощо), а також оцінки ефективності лікування серцево-судинних захворювань. 

Переваги

Обстеження полягає у безперервній реєстрації електрокардіограми, тому найменші зміни у роботі серця буде зафіксовано.

Запис ЕКГ здійснюється за допомогою спеціального портативного апарата (реєстратора), який пацієнт носить на шиї або на поясі. Реєстратор фіксує ЕКГ та зберігає ії на електронний носій, з якого, після завершення обстеження, відбувається передача інформації до комп’ютера.

Кваліфікований лікар функціональної діагностики Медичного центру Святої Параскеви, опрацювавши отримані дані, надає висновки з обстеження та подальші рекомендації. 

Діагностика

Обстеження розпочинається з накладання одноразових клейких електродів на грудну клітку пацієнта. 

Під час проведення моніторування пацієнт провадить звичний спосіб життя (працює, виконує повсякденну роботу, відпочиває тощо).

Будь-які фізичні навантаження, час початку та завершення сну, дискомфортні відчуття у ділянці серця, зміни психоемоційного стану, важливо фіксувати у паперовому нотатнику чи електронному носії, який у подальшому передається лікарю для співставлення з даними ЕКГ.

Підготовка до обстеження

Для якісного запису ЕКГ та надійної фіксації одноразових електродів під час моніторування, шкіра на грудній клітці та верхній частині живота повинна бути без волосяного покриву. 

Особливості

Протягом усього часу проведення моніторингу, здійснюється автоматичний контроль стану фіксації електродів. Якщо з будь-яких причин хоча б один з електродів відійшов від тіла, пацієнт почує звуковий сигнал. У такому випадку важливо перевірити усі електроди на щільність фіксації до шкіри.

Під час проведення обстеження НЕ рекомендується здійснювати різкі рухи та нахили тулубом, торкатися без потреби електродів та приймати водні процедури.

Звертаємо Вашу увагу, що більш детальну інформацію стосовно особливостей обстеження, пацієнт зможе отримати у наших фахівців під час встановлення та запуску приладу.
 

Запис на прийом
*