Для запису на прийом надішліть заявку

0

Калькулятор Очистити
Калькулятор порожній

Додати послуги можна в розділі ціни на послуги

Перейти до цін
  • Головна
  • МРТ поперекового відділу хребта (з крижово-клубовими з'єднаннями)

МРТ поперекового відділу хребта (з крижово-клубовими з'єднаннями)

МРТ поперекового відділу хребта

Магнітно- резонансна томографія поперекового відділу хребта – це діагностичний метод обстеження, який дає змогу оцінити стан міжхребцевих дисків, нервових корінців та спинного мозку. Завдяки пошаровому скануванню сучасним апаратом МРТ лікар-радіолог зможе візуалізувати найдрібніші відхилення від норми у цій ділянці обстеження.

Покази:

  • біль у ділянці поперекового відділу хребта, нижній частині живота та кульшових суглобах, що виникає при будь-яких фізичних навантаженнях;
  • оніміння шкіри нижніх кінцівок;
  • ревматологічні захворювання (хвороба Бехтерева тощо);
  • підозра на новоутвори спинного мозку чи контроль якості їхнього лікування.

Переваги МРТ

Магнітно-резонансна томографія займає перше місце серед діагностичних методів обстеження хребта людини. 
При обстеженні поперекового відділу хребта перевагою МРТ порівняно з рентген-діагностикою є краща візуалізація міжхребцевих дисків, нервових структур та м’яких такнин, що дає змогу виявити міжхребцеві грижі, запальні процеси та новоутвори спинного мозку.
МРТ є нешкідливим для здоров’я методом обстеження.

Діагностика

На базі Медичного центру Святої Параскеви працює потужне радіологічне відділення, оснащене інноваційним діагностичним обладнанням найвищого світового рівня. Одним із них є 1,5-тесловий магнітно-резонансний томограф останнього покоління Toshiba Vantage ZGV Atlas (Японія).

Підготовка до обстеження

Спеціальної підготовки до проведення МРТ поперекового відділу хребта немає.

Обстеження

Обстеження розпочинають із заповнення інформаційної анкети, у якій пацієнт вказує свої скарги, та підготовки перед обстеженням: знімання верхнього одягу, прикрас чи металевих конструкцій. Особисті речі можна залишити у кабінці, яка зачиняється на ключ, а цінні – у сейфі. Тривалість процедури – орієнтовно 30 хвилин.

Перед проведенням обстеження медичний персонал кабінету МРТ інформує пацієнта про особливості проведення процедури. Безпосередньо під час обстеження пацієнт повинен лежати нерухомо. 
По завершенню діагностики пацієнт одягається та очікує на компакт-диск з усіма зображеннями, отриманими під час обстеження. Висновок лікаря-радіолога пацієнт може отримати на електронну пошту або на рецепції у Медичному центрі Святої Параскеви.

Протипокази

Загальні протипокази: кардіостимулятор, будь-які інші імплантовані механізми та парамагнітні металеві конструкції у тілі(тобто ті, які мають властивість до намагнічування).

Запис на прийом
*