Медцентр міста: Львів Київ
(067) 295-4-000
Львів

Для запису на прийом надішліть заявку

0

Калькулятор

Очистити

Олексій Кушнірук

Лікар-хірург, ендоскопіст

щоб залишити відгук, відскануйте

або перейдіть за посиланням

https://go.expirenza.com/review?code=ORSSX

Про лікаря

  • Спеціальність:

    Лікар-хірург, ендоскопіст

  • Освіта:

    Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького

  • Відділення:

    м. Львів, вул. Заводська, 7

ОСВІТА І СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

У 1999 рік - закінчив загально-медичний факультет ЛДМУ імені Данила Галицького (диплом із відзнакою).

У 2001 рік - з відзнакою закінчив магістратуру за спеціальністю «Хірургія» на кафедрі факультетської хірургії ЛНМУ імені Данила Галицького.

Під керівництвом академіка М. П. Павловського виконав та захистив магістерську роботу на тему: «Значення порушень моторно-евакуаторної функції кишок у патогенезі синдрому ендогенної інтоксикації у хворих із захворюваннями органів травлення».
У 2012 рік - захистив кандидатську дисертацію на тему: «Вибір методу внутрішнього ендоскопічного дренування в лікуванні псевдокіст підшлункової залози».

У 2015 рік - стажування з лікувальної гастроінтестинальної ендоскопії та ендосонографії в Cliniques Universitaires Saint-Luc м. Брюсель, Бельгія.

2017 рік - стажування у відділенні загальної хірургії м. Берген-оп-Зом, Нідерланди.

2017 рік - стажування з лапароскопічної та робото-асистованої баріатричної хірургії в Bariatrisch Centrum Zuid West Nederland м. Берген-оп-Зом, Нідерланди.

2017 рік - клінічний спостерігач в Cliniques Universitaires Saint-Luc м. Брюсель, Бельгія.

Автор 57 наукових публікацій та 4 патентів на винахід.
 

Спеціалізація з хірургії, ендоскопії т променевої діагностики. У 2001–2007 роках проходив практичні навчання із діагностичної та інтервенційної ендоскопії на базі відділення міждисциплінарної ендоскопії клініки Шаріте, університету Гумбольдта (Берлін, Німеччина), був клінічним спостерігачем у медичному центрі (RushUniversityMedicalCenter) Чиказького університету (м. Чикаго, США) та медичному центрі Пітера Локхіда (Калгарі, Канада), пройшов курси із лапароскопічної хірургії шлунково-кишкового тракту на базі навчального хірургічного центру Альфреда Кушієрі (м. Данді, Шотландія (Великобританія)), стажувався із терапевтичної ендоскопії, ендоскопічної ультрасонографії та лапароскопії за грантом Європейської асоціації з гастроінтестинальної ендоскопії в Університетській Колезькій лікарні (UCLH) (м. Лондон, Великобританія), пройшов навчальний курс із клінічної ультрасонографії на базі кафедри променевої діагностики ЛНМУ ім. Данила Галицького.
Є дійсним членом Європейської асоціації ендоскопічної хірургії (EAES) (з 2002 р.) та Європейської асоціації з гастроінтестинальної ендоскопії (ESGE) (з 2006 р.).
Виконує низку ендоскопічних лікувальних втручань, зокрема ендоскопічну ретроградну холангіо-панкреатографію та ендоскопічну папілосфінктеротомію з літоекстракцією та ендоскопічною літотрипсією, ендо-біліарні дренування при доброякісній та злоякісній патології органів гепато-біліарної системи, лігування та склеротерапію варикозно поширених вен стравоходу і шлунка, малоінвазійні ендоскопічні втручання при псевдокістах підшлункової залози, ендоскопічні операції на підшлунковій залозі при хронічному панкреатиті, ендоскопічні гастростомії та стентування органів шлунково-кишкового тракту при онкологічних захворюваннях та ін.

Запис на прийом

*