Для запису на прийом надішліть заявку

0

Калькулятор Очистити
Калькулятор порожній

Додати послуги можна в розділі ціни на послуги

Перейти до цін

Катерина Бакіко

Лікар-дерматовенеролог

щоб залишити відгук, відскануйте

або перейдіть за посиланням

https://go.expirenza.com/review?code=ORSSX

Про лікаря

  • Спеціальність:

    Лікар-дерматовенеролог

  • Освіта:

    Львівський медичний інститут

  • Відділення:

    м. Львів, вул. Заводська, 7

ОСВІТА І СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

У 2012 р. закінчила ТзОВ «Львівський медичний інститут», отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа».
У 2012–2014 рр. пройшла інтернатуру в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (м. Київ), спеціальність «Дерматовенерологія».
Додатково навчалася та здобувала практичні навики у Дерматологічному центрі Клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами (м. Київ) під керівництвом к. мед. н. Л. А. Дерев’янко.
У 2014 р. працювала лікарем-дерматовенерологом у приватній клініці «Євродерм» (м. Київ).
У 2013 р. пройшла стажування з дерматовенерології в Open Medical Institute (м. Зальцбург, Австрія), а у 2014 р., в рамках гранту для молодих дерматологів, – у EADV «Contact Dermatitis» (м. Мальме, Швеція).
У 2014 р. стажувалася у кількох клініках Швеції під керівництвом доктора Гунара Нимана.
Виступала з доповідями на українських і міжнародних конференціях (у секціях презентації складних випадків молодих дерматологів в рамках Baltic Association of Dermato Venereologists, EADO у м. Каунас (Литва); Київських дерматологічних днях; Українсько-шведській дерматологічній конференції (м. Київ, Україна); дерматоонкологічній конференції «European Association of Dermato Oncology», EADO у м. Вільнюс (Литва); дерматологічній конференції у м. Тбілісі (Грузія), є публікації.

Пише медичні статті для шведського дерматологічного сайту PDF.nu, української Вікіпедії, періодичних видань та є модератором фейсбук сторінки для пацієнтів бульозного епідермолізу «Дерматологи дітям».

Є членом Європейської Асоціації Дерматовенерологів, Міжнародної Асоціації Дерматоскопії, Інституту Раку Шкіри Австралії. 
У 2015 році отримала гранд для молодих дерматологів ім. М. Хорнштейна від Європейської Асоціації Дерматовенерологів.
У 2019 році пройшла спеціалізацію по дитячій дерматології. 
 

Відгуки пацієнтів

Дуже вдячна лікарю- дерматологу Катерині Бакіко! Довго лікувались і оглядались у різних лікарів, але допомогла лише вона. Хоч це була лише онлайн- консультація але всі поради та призначення були чіткі та дієві. Катерина справжній профі. Буду рекомендувати всім

Ірина

30 квітня, 2020

Щиро дякуємо Бакіко Катерині Борисівні! За чотири роки лікування довелося відвідати багато лікарів. Але Катерина Борисівна виявилася найкомпетентнішою, найдобрішою та найдоступнішою. Лікар від Бога! Хай щастить

Анонімно

08 липня, 2020
Запис на прийом
*