Для запису на прийом надішліть заявку

0

Калькулятор Очистити
Калькулятор порожній

Додати послуги можна в розділі ціни на послуги

Перейти до цін

Катерина Бакіко

Лікар-дерматовенеролог

щоб залишити відгук, відскануйте

або перейдіть за посиланням

https://go.expirenza.com/review?code=ORSSX

Про лікаря

  • Спеціальність:

    Лікар-дерматовенеролог

  • Освіта:

    Львівський медичний інститут

  • Відділення:

    м. Львів, вул. Заводська, 7

ОСВІТА І СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

У 2012 р. закінчила ТзОВ «Львівський медичний інститут», отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа».
У 2012–2014 рр. пройшла інтернатуру в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (м. Київ), спеціальність «Дерматовенерологія».
Додатково навчалася та здобувала практичні навики у Дерматологічному центрі Клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами (м. Київ) під керівництвом к. мед. н. Л. А. Дерев’янко.
У 2014 р. працювала лікарем-дерматовенерологом у приватній клініці «Євродерм» (м. Київ).
У 2013 р. пройшла стажування з дерматовенерології в Open Medical Institute (м. Зальцбург, Австрія), а у 2014 р., в рамках гранту для молодих дерматологів, – у EADV «Contact Dermatitis» (м. Мальме, Швеція).
У 2014 р. стажувалася у кількох клініках Швеції під керівництвом доктора Гунара Нимана.
Виступала з доповідями на українських і міжнародних конференціях (у секціях презентації складних випадків молодих дерматологів в рамках Baltic Association of Dermato Venereologists, EADO у м. Каунас (Литва); Київських дерматологічних днях; Українсько-шведській дерматологічній конференції (м. Київ, Україна); дерматоонкологічній конференції «European Association of Dermato Oncology», EADO у м. Вільнюс (Литва); дерматологічній конференції у м. Тбілісі (Грузія), є публікації.

Пише медичні статті для шведського дерматологічного сайту PDF.nu, української Вікіпедії, періодичних видань та є модератором фейсбук сторінки для пацієнтів бульозного епідермолізу «Дерматологи дітям».

Є членом Європейської Асоціації Дерматовенерологів, Міжнародної Асоціації Дерматоскопії, Інституту Раку Шкіри Австралії. 
У 2015 році отримала гранд для молодих дерматологів ім. М. Хорнштейна від Європейської Асоціації Дерматовенерологів.
У 2019 році пройшла спеціалізацію по дитячій дерматології. 
 

Відгуки пацієнтів

Дуже вдячна лікарю- дерматологу Катерині Бакіко! Довго лікувались і оглядались у різних лікарів, але допомогла лише вона. Хоч це була лише онлайн- консультація але всі поради та призначення були чіткі та дієві. Катерина справжній профі. Буду рекомендувати всім

Ірина

30 квітня, 2020
Запис на прийом
*