0

Калькулятор

Очистити

Катерина Бакіко

Лікар-дерматовенеролог

щоб залишити відгук, відскануйте

або перейдіть за посиланням

https://go.expirenza.com/review?code=ORSSX

Про лікаря

  • Спеціальність:

    Лікар-дерматовенеролог

  • Освіта:

    Львівський медичний інститут

  • Відділення:

    м. Львів, вул. Заводська, 7

ОСВІТА І СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

У 2012 р. закінчила ТзОВ «Львівський медичний інститут», отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа».

У 2012–2014 рр. пройшла інтернатуру в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (м. Київ), спеціальність «Дерматовенерологія».

 

Додатково навчалася та здобувала практичні навики у Дерматологічному центрі Клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами (м. Київ) під керівництвом к.мед.н. Л. А. Дерев’янко.

У 2014 р. працювала лікарем-дерматовенерологом у приватній клініці «Євродерм» (м. Київ).

У 2013 році пройшла стажування з дерматовенерології в Open Medical Institute (м. Зальцбург, Австрія), а у 2014 році, в рамках гранту для молодих дерматологів, – у EADV «Contact Dermatitis» (м. Мальме, Швеція).

У 2014 році стажувалася у кількох клініках Швеції під керівництвом доктора Гунара Нимана.

Виступала з доповідями на українських і міжнародних конференціях (у секціях презентації складних випадків молодих дерматологів в рамках Baltic Association of Dermato Venereologists, EADO у м. Каунас (Литва); Київських дерматологічних днях; Українсько-шведській дерматологічній конференції (м. Київ, Україна); дерматоонкологічній конференції «European Association of Dermato Oncology», EADO у м. Вільнюс (Литва); дерматологічній конференції у м. Тбілісі (Грузія), є публікації. Також брала участь як слухач у медичних, зокрема дерматологічних, конференціях, у тому числі в European Association of Contact Dermatitis, EACD у м. Барселона (Іспанія), та численних в Україні.

Пише медичні статті для шведського дерматологічного сайту PDF.nu, української Вікіпедії та періодичних видань.

З метою самоосвіти бере участь в онлайн-курсах (в тому числі від Emory University, USA; Ludvig-Maximilians-University of Munchen, Germany; Stanford, USA; University of California, San Francisco, USA).

Запис на прийом

*