Для запису на прийом надішліть заявку

0

Калькулятор Очистити
Калькулятор порожній

Додати послуги можна в розділі ціни на послуги

Перейти до цін

Діти та спорт

Діти та спорт
Літні табори, запис до спортивних секцій – невід’ємна частина літа. Це той період, який впродовж року очікують діти, тому рекомендуємо подбати про підготовку до нього.

Активний відпочинок позитивно відображається на здоров’ї дитини та її емоційному стані, проте педіатри рекомендують пройти обстеження, оскільки можуть існувати протипокази для занять спортом, які невідомі батькам.

Різний рівень фізичного навантаження та індивідуальні особливості дитини (наявні вроджені чи набуті вади, особливості будови, хронічні захворювання та інше) оцінює лікар педіатр і рекомендує саме ті обстеження, які потрібні Вашій дитині! Після огляду Ви отримуєте довідку (форма 079/0, 095/0), яка дозволяє відвідувати спортивні секції, басейни, поїздки в спортивні табори, змагання! Таке обстеження можна пройти в Медичному центрі Св. Параскеви.

Пам’ятайте, що фізичні навантаження без врахування особливостей дитини можуть завдати значної шкоди,– про це наголошує лікар-педіатр вищої кваліфікаційної категорії Ріпка Оксана Богданівна.