Для запису на прийом надішліть заявку

0

Калькулятор Очистити
Калькулятор порожній

Додати послуги можна в розділі ціни на послуги

Перейти до цін

Консультація мамолога

Усі консультації

Кожна жінка повинна дбати про здоров’я, зокрема і про здоров’я своїх грудних залоз, а відтак планувати візит до лікаря-мамолога не тільки тоді, коли вже з’являться патологічні зміни, але й за відсутності жодних скарг.

Через те, що рак грудних залоз розвивається безсимптомно, жінці вкрай важко діагностувати його самостійно. У цьому й полягає небезпека для її життя та здоров’я.

У Медичному центрі Святої Параскеви висококваліфікований лікар-мамолог при систематичних оглядах пацієнта зможе своєчасно виявити будь-які патологічні зміни у грудних залозах, а також діагностувати злоякісні новоутворення на ранніх стадіях розвитку.

На консультацію до лікаря-мамолога варто звертатись у таких випадках:

 • біль у грудних залозах, не пов’язаний із менструальним циклом;
 • будь-які виділення із соска;
 • будь-яка деформація соска;
 • почервоніння шкіри грудної залози;
 • наявність ущільнення у грудних залозах;
 • набряклість грудних залоз;

збільшенння лімфатичних вузлів у пахвових ділянках;
будь-які новоутворення на шкірі (бородавки, пігментні плями тощо);
зміна розміру однієї із грудних залоз;
планування вагітності;
профілактичний огляд щорічно для жінок віком від 30-ти років.

У Медичному центрі Святої Параскеви лікар-мамолог консультацію розпочинає із опитування пацієнта щодо скарг, які його турбують, а також щодо можливих випадків злоякісних процесів грудної залози у рідних з метою визначення спадкової схильності. Після визначення анамнезу захворювання фахівець проводить первинний огляд пацієнта, до якого входить: візуальний огляд шкірних покривів грудних залоз, ареоли та сосків.

Опісля лікар-мамолог проводить мануальний огляд залоз, що дасть змогу виявити відхилення від норми чи наявність новоутворень у грудних залозах.

Коли лікар-мамолог діагностує зміни у грудних залозах, то за потреби він одразу ж проводить УЗД проблемної ділянки.

В окремих випадках для уточнення діагнозу наш спеціаліст може призначити додаткові методи діагностики, до яких відносять:

 • мамографію;
 • ультразвукову діагностику;
 • магнітно-резонансну томографію;
 • мультиспіральну комп’ютерну томографію;
 • лабораторну діагностику біоматеріалу.

Після підтвердження діагнозу лікар-мамолог призначає відповідне лікування, до якого входить: медикаментозна терапія, проведення фізіотерапевтичних процедур чи хірургічне втручання. Окрім того, на консультації у лікаря-мамолога Медичного центру Святої Параскеви кожна жінка отримає інформацію щодо проведення профілактичних заходів для запобігання розвитку раку чи інших патологій грудних залоз.

Перелік послуг

Запис на прийом
*