Медцентр міста: Львів Київ
(067) 295-4-000
Львів

Для запису на прийом надішліть заявку

0

Калькулятор

Очистити

Консультація гастроентеролога

Консультація лікаря-гастроентеролога


Для нормального функціонування організму людини збалансоване харчування має найважливіше значення. Тому йому необхідна достатня кількість білків, жирів, вуглеводів, вітамінів та мікроелементів, які він отримує завдяки правильній роботі шлунково-кишкового тракту. 


Недотримання збалансованого харчування, споживання гострих, жирних, копчених продуктів у надмірній кількості спричиняє порушення у роботі шлунково-кишкового тракту. Відтак у пацієнта можуть виникати болі у животі, диспепсичні розлади (печія, нудота, блювання, діарея тощо), а у подальшому – розвиток серйозних захворювань: гастриту, виразкової хвороби, коліту, ентериту тощо.
Тому при такій симптоматиці пацієнту важливо звернутися на консультацію до кваліфікованого лікаря-гастроентеролога.


У Медичному центрі Святої Параскеви консультацію лікар-гастроентеролог розпочинає із з’ясування причини звернення пацієнта. Після збору анамнезу захворювання лікар проводить первинний огляд, до якого відносять візуальну оцінку шкірних покривів, слизових оболонок і пальпацію черевної порожнини.

Після огляду лікар-гастроентеролог призначає відповідне лікування, а за потреби скеровує на проведення додаткової інструментальної діагностики чи здачу біоматеріалу для лабораторних досліджень, до яких відносять:
•    фіброгастроскопію;
•    колоноскопію;
•    мультиспіральну комп’ютерну томографію;
•    УЗД черевної порожнини;
•    лабораторні дослідження.