Для запису на прийом надішліть заявку

0

Калькулятор Очистити
Калькулятор порожній

Додати послуги можна в розділі ціни на послуги

Перейти до цін

Консультація лікаря-гастроентеролога

Усі консультації

Для нормального функціонування організму людини збалансоване харчування має найважливіше значення. Тому йому необхідна достатня кількість білків, жирів, вуглеводів, вітамінів та мікроелементів, які він отримує завдяки правильній роботі шлунково-кишкового тракту.

Недотримання збалансованого харчування, споживання гострих, жирних, копчених продуктів у надмірній кількості спричиняє порушення у роботі шлунково-кишкового тракту. Відтак у пацієнта можуть виникати болі у животі, диспепсичні розлади (печія, нудота, блювання, діарея тощо), а у подальшому – розвиток серйозних захворювань: гастриту, виразкової хвороби, коліту, ентериту тощо.

Тому при такій симптоматиці пацієнту важливо звернутися на консультацію до кваліфікованого лікаря-гастроентеролога.

У Медичному центрі Святої Параскеви консультацію лікар-гастроентеролог розпочинає із з’ясування причини звернення пацієнта. Після збору анамнезу захворювання лікар проводить первинний огляд, до якого відносять візуальну оцінку шкірних покривів, слизових оболонок і пальпацію черевної порожнини.

Після огляду лікар-гастроентеролог призначає відповідне лікування, а за потреби скеровує на проведення додаткової інструментальної діагностики чи здачу біоматеріалу для лабораторних досліджень, до яких відносять:

  • фіброгастроскопію;
  • колоноскопію;
  • мультиспіральну комп’ютерну томографію;
  • УЗД черевної порожнини;
  • лабораторні дослідження.

Перелік послуг

Запис на прийом
*