Для запису на прийом надішліть заявку

0

Калькулятор Очистити
Калькулятор порожній

Додати послуги можна в розділі ціни на послуги

Перейти до цін

Консультація терапевта

Усі консультації

Консультація лікаря-терапевта вдома

Терапевт – лікар, який спеціалізується на лікуванні та профілактиці захворювань внутрішніх органів. Коли у пацієнта з'являються скарги, які погіршують його життєдіяльність, йому важливо первинно звернутися на консультацію до лікаря-терапевта, щоб зрозуміти причину їх виникнення та отримати кваліфіковане лікування. Адже саме цей лікар допоможе у постановці діагнозу та за потреби скерує пацієнта до вузькопрофільних спеціалістів.

Покази до виклику лікаря-терапевта додому є:

  • висока температура, біль у м'язах, загальна слабкість;
  • артеріальна гіпертензія, порушення серцевого ритму;
  • нежить, біль у горлі, кашель, задишка;
  • біль та дискомфорт у черевній порожнині, диспепсичні явища;
  • дискомфорт, печіння при сечовипусканні, біль у нирках;
  • біль у голові, запаморочення;
  • інфекційні захворювання, що супроводжуються висипаннями на тілі різного характеру (кір, краснуха, вітряна віспа).

У випадку, коли у пацієнта раптово виникли будь-які травматичні ураження (поранення тіла, ураження струмом тощо), тиснучі або пекучі болі за грудиною, задишка, яка спостерігається навіть у стані спокою, порушення мови, оніміння кінцівок, лікарі Медичного центру Святої Параскеви рекомендують негайно викликати швидку допомогу або звернутися для лікування у стаціонар, оскільки така симптоматика відноситься до захворювань гострого типу, та пацієнт підлягає госпіталізації.

Консультація лікаря-терапевта Медичного центру Святої Параскеви вдома розпочинається з детального опитування скарг у пацієнта. Далі залежно від симптоматики лікар-терапевт проводить візуальний огляд пацієнта, вимірювання артеріального тиску, температури тіла, аускультативне вислуховування шумів серця та легень, пальпаторне обстеження органів черевної порожнини тощо. Після проведеного огляду лікар-терапевт встановлює діагноз та призначає відповідне лікування. В окремих випадках лікар-терапевт за потреби може скерувати на до обстеження або стаціонарне лікування.

Перелік послуг

Запис на прийом
*