Для запису на прийом надішліть заявку

0

Калькулятор Очистити
Калькулятор порожній

Додати послуги можна в розділі ціни на послуги

Перейти до цін
Тут практикують доказову медицину у лікуванні пацієнтів

Про нас

Медичний центр Святої Параскеви відкрито 15 грудня 2010 року. Отож, ми працюємо для вас вже понад 10 років.

 

Окрім клініко-діагностичного центру  м. Львів, вул. Заводська, 7, ми почали відкривати філії у форматі «Параскева поруч» – якнайближче до ваших домівок у м. Києві та м. Львові.

 

 

Ми працюємо та докладаємо зусиль, щоб ви жили довше та мали можливість отримувати медичну допомогу за принципом «одні двері», адже обстеження різних фахівців потребує часу та зусиль. Ми подбали про зручність отримання медичної допомоги у межах однієї установи.

 

У жовтні 2020 року ми розпочали масштабне будівництво госпіталю, у якому ви зможете отримати стаціонарну та хірургічну допомогу за такими напрямками: загальна хірургія, зокрема лапароскопічні втручання, мамологія, ендоскопія, онкологія, ЛОР, проктологія, гінекологія, урологія, терапія. Відкриття госпіталю заплановано на кінець 2022 року. 
 

Чому наш медичний заклад названо на честь Святої Параскеви?

Тут є дві причини. Перша – це європейська традиція називати лікувальні заклади іменами святих, які прославилися зціленнями хворих та немічних. Друга – відділення на вул. Заводській у Львові розташовано біля старовинної церкви святої Параскеви П’ятниці, побудованої у ХІІІ–ХІV століттях.

 

Місія нашого медичного центру – у тому, щоб вчасно й ефективно виявляти, лікувати та попереджати захворювання, використовуючи сучасні медичні технології та проявляючи турботу, професіоналізм і милосердя. Наша мета – створювати особливу атмосферу доброзичливості й комфорту для кожного пацієнта під час перебування у лікувальному закладі. Для нас важливо змінювати стереотипи ставлення до свого здоров'я, медицини загалом та формувати у пацієнтів почуття відповідальності за власне здоров'я.
 

 

 

Цінності медичного центру Св. Параскеви

 

Служіння

Це сенс і мета нашої роботи

Чесність

Основний принцип нашої діяльності

Емпатія

Внутрішня суть ставлення до пацієнтів та працівників

Сервіс

Це зручність та комфорт

Відповідальність

Наша здатність відповідати на виклики, якими б вони не були

Професійність

Підбір та атестація персоналу, постійний контроль якості

Розвиток

Ми створюємо середовище для розвитку в усіх сферах

Інноваційність

Використання тільки високоефективних та сучасних технологій

Ми впевнені, що найважливішою у професійній діяльності медичних працівників є їхня система цінностей, яку виховують з дитинства. Дорослу людину неможливо навчити служінню чи співчуттю. За 10 років ми переконалися у тому, що навчити можна будь-яким навичкам та навчити бути доброю людиною неможливо.

Це не просто гарні слова. Це наш внутрішній кодекс, який визначає наші дії та принципи, за якими ми приймаємо людей на роботу.

Тетяна Міхнова

генеральний директор МЦ Св.Параскеви

 

 

 

Наші досягнення медичної якості та сервісу

194 069

клієнтів

340

працівників

406 526

діагностичних послуг

769 404

лабораторних послуг

415 873

консультацій