контакт-центр

 • (032) 295-4-000
  (067) 295-4-000
  (095) 295-4-000

 • Пн-Пт: 7:00-21:00
  Сб: 8:00-20:00
  Нд: 9:00-19:00

Хірургічне та ендоскопічне відділення

Antonuk.png

Антонюк Максим Анатолійович

 • лікар-уролог.

У 2003 році вступив до Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа», який закінчив у 2009 році.

3 2009 р. по 2011 р. навчався в інтернатурі за спеціальністю «Урологія» на кафедрі урології ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького, заочний цикл – у відділенні урології Львівської обласної клінічної лікарні. З 2011 р. по 2013 р. проходив стажування на базі урологічного відділення ЛОКЛ.

Бере участь у різноманітних з’їздах, конференціях, симпозіумах в Україні та за кордоном.

Основні напрями практичної роботи: сучасні методи консервативного, оперативного та малоінвазивного лікування урологічних захворювань.

artushenko.jpg

Артюшенко Микола Євгенович

 • Лікар-ендоскопіст провідний спеціаліст, вища кваліфікаційна категорія.

У 1982 р закінчив Львівський державний медичний інститут. У 1982–1983 рр. пройшов інтернатуру за спеціальністю «Хірургія» в Дубнівській ЦРЛ. З 1983 по 1986 рр. – лікар-хірург Острожецької НРЛ №3 Рівненської області, а з 1986 по 1989 рр. – лікар хірург 2-ї міської поліклініки у місті.Львові.

Ендоскопією займається з 1987 року. З 1997 року – лікар-ендоскопіст КМК ЛШМД. З 2006 по 2012 рр. виконував обов’язки завідувача ендоскопічного відділення, з 2011 р – позаштатний головний ендоскопіст міста Львова. З 2004 р. – дійсний член Асоціації лікарів-ендоскопістів України.

Щорічно бере участь у з’їздах асоціації, є співавтором першого та другого видання атласу «Діагностична і лікувальна ендоскопія травного каналу».
Володіє такими методами дослідження:езофагогастродуоденоскопія, колоноскопія, бронхоскопія із використанням додаткових маніпуляцій (щипцевої та щіткової біопсії).

Виконує наступні лікувальні маніпуляції:

 • ендоскопічна поліпектомія з верхніх та нижніх відділів травного каналу;
 • усі ендоскопічні зупинки кровотеч (ін’єкціний гемостаз, моно та біполярна електрокоагуляція, аргоноплазмова коагуляція, кліпсування, накладання ендолігатур, бандлігування варикозно розширених вен стравоходу, склерозування вен шлунка та стравоходу);
 • видалення сторонніх тіл травного каналу;
 • проведення ендозондів для харчування при порушенні прохідності травного каналу;
 • балонна дилятація звужень та стриктур травного каналу;
 • балонна дилатація ахолазії стравоходу;
 • підслизова дисекція підслизових утворів верхніх відділів травного каналу;
 • реканалізація пухлинних стриктур стравоходу шляхом аргоноплазмової коагуляції;
 • встановлення об’ємних балонів в просвіт шлунка для адаптації до подальших операцій з лікування ожиріння;
 • санаційна бронхоскопія.

З метою підвищення професійного рівня щорічно відвідує засідання та форуми польського товариства гастроетерологів та ендоскопістів.


barilyak.jpg

Бариляк Андрій Юрійович

 •  лікар-оториноларинголог, кандидат медичних наук.
У 1998 р з відзнакою закінчив Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю "Лікувальна справа". Після закінчення інтернатури з оториноларингології в ЛОР-відділі Львівської обласної клінічної лікарні (1998 – 2000) працював оториноларингологом в Окружному військовому госпіталі. З вересня 2000 р. по серпень 2002 р. навчався в клінічній ординатурі на базі кафедри оториноларингології ЛНМУ ім. Данила Галицького. У грудні 2002 р. вступив до аспірантури при ЛНМУ ім. Данила Галицького, яку успішно закінчив, і у 2006 р. захистив кандидатську дисертацію на тему "Клінічні та морфологічні критерії прогнозування ранніх метастазів у хворих на рак голосового і вестибулярного відділів гортані".
У 2006 р. пройшов стажування з дитячої отоларингології. У 2007 р. стажувався зі спеціалізації "Сучасні методи лікування патології вуха та слухопротезування" в Інституті фізіології та патології 
слуху (Варшава, Польша), у 2008 р. – зі спеціалізації "Септопластика та функціонально-естетична ринопластика" в Медичному університеті м. Ульм (Німеччина), а 2009 та 2010 рр. – "Ендоскопічна хірургія приносових пазух" в Інституті фізіології та патології слуху (Варшава, Польша).
Основні напрями практичної та наукової роботи: діагностика та лікування онкологічних захворювань гортані, горла та носа, функціональна, реконструктивна хірургія та мікрохірургія носа гортані та горла.
Член Українського товариства оториноларингологів і Європейського ринологічного товариства (ERS)

IMG_4757.JPG

Баран Юрій Петрович

 • лікар-хірург першої категорії.

Стаж роботи – 17 років.

Володіє сучасними методиками виявлення, діагностики та лікування наступних захворювань:

1) Захворювання судин нижніх кінцівок-як артеріальної ( облітеруючі атеросклерози,ендартеріїти,діабетичні ангіопатії)
так і лімфо-венозної системи(варикозна хвороба,тромбофлебіти,ПТФС н/кінцівок,лімфедеми та лімфостази), в т.ч.ускладнені трофічними виразками;

2) Оперативне лікування доброякісних утворів м"яких тканин різноманітних локалізацій(атероми,ліпоми,фіброми) з елементами пластичного закриття раневих поверхонь;

3) Оперативне класичне лікування варикозної хвороби н/кінцівок та неускладнених кил передньої черевної стінки (пахвинні,пупкові);

4) Оперативне лікування гнійних захворювань м"яких тканин різноманітних локалізацій-кінцівок,тулуба,аноректальної ділянки, 

5) Консервативна терапія захворювань опорно-рухового апарату, володіє технікою внутрісуглобових введень (колінні суглоби), періартикулярних блокад;

6) Діагностика гострих захворювань органів черевної та грудної порожнин -визначення подальшої тактики ведення пацієнта . Пункція черевної порожнини (лапароцентез) при асциті ,плевральної порожнин при плевриті,гідротораксі;

7) Хірургічна обробка ран як первинна,так і вторинна в т.ч.з накладанням вторинно відтермінованих швів;

8) Амбулаторне ведення хворих з синдромом діабетичної стопи (СДС)

9) Перев'язки п/о ран,зняття швів;

10) Консультації хірургічних хворих на дому.

 

 

bilobrivka.jpg

Білобривка Ольга Йосифівна

 • лікар-акушер-гінеколог вищої категорії.
Стаж роботи – 22 роки. Володіє багатьма видами оперативної активності. 1990 р. закінчила Івано-Франківський медичний інститут. У 1990 – 2008 рр. працювала лікарем-акушером-гінекологом Стрийського пологового будинку. З 2008 по 2012 рр. – лікар-гінеколог хірургічного відділення клініки хірургії Львівського клінічного госпіталю ДПСУ. З 2011 р. – лікар, акушер-гінеколог Медичний Центр Святої Параскеви. Післядипломна освіта:
 • 1993 р. – тематичне удосконалення «Ендокринологія в акушерстві та гінекології», «Невідкладні стани в акушерстві та гінекології», Харківський медичний університет.
 • 1997 р. – передатестаційний цикл «Акушерство та гінекологія», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, м. Київ. Присвоєно І атестаційну категорію.
 • 2002 р. – передатестаційний цикл «Акушерство та гінекологія», Львівський державний медичний університет. Підтверджено І атестаційну категорію.
 • 2002 р. – тематичне удосконалення «Кольпоскопія в діагностиці онкозахворювань шийки матки», ЛДМУ ФПДО.
 • 2005 р. – тематичне удосконалення «Ендокринологія в акушерстві та гінекології», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
 • 2006 р. – тематичне удосконалення «Екстрагенітальна патологія та вагітність», ЛДМУ ФПДО.
 • 2006 р. – передатестаційний цикл «Акушерство та гінекологія», ЛДМУ ФПДО. Присвоєно вищу атестаційну категорію.
 • 2008 р. – тематичне удосконалення «Лапароскопічні технології в гінекології», Українська військово-медична академія Міністерства оборони України.
 • 2010 р. – передатестаційний цикл «Акушерство та гінекологія», ЛДМУ ФПДО.
 • 2011 р. – спеціалізація «Ультразвукова діагностика», ЛДМУ ФПДО.
Систематична участь у семінарах, пленумах, з’їздах. Брала участь у роботі національного циклу семінарів «Актуальні питання збереження репродуктивного здоров’я жінок України» (2011 р., м. Львів) і майстер-класі «Кольпоскопія та патологія шийки матки» (2011 р., м. Одеса). Була учасником ХІІІ з’їзду акушерів-гінекологів України з міжнародною участю «Охорона репродуктивного здоров’я. Профілактика материнської та перинатальної захворюваності та смертності».

Boiko_(1).png

Бойко Святослав Ігорович 

 • лікар-уролог, перша кваліфікаційна категорія. 

У 1992 році після закінчення Бориславського медичного училища вступив до Львівського державного медичного університету ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа», який закінчив у 1998 році.

3 1998 по 2000 рр. навчався в інтернатурі за спеціальністю «Урологія» на кафедрі урології ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького, заочний цикл – у відділенні урології Трускавецької міської лікарні.

2001 р. – спеціалізація за спеціальністю «Фізіотерапія-курортологія» на кафедрі урології ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького.

З 2001 по 2014 рр. працював урологом у м.Трускаці.

У 2001–2011 рр. – лікар-фізіотерапевт (за сумісництвом) в санаторії «Трускавець», медичному центрі «Ріксос-Прикарпаття», санаторії «Женева». Вивчав вплив курортних факторів (мінеральних вод «Нафтуся», «Марія» та ін.) і преформованих фізичних чинників на організм хворих із хронічними урологічними захворюваннями (сечокам’яна хвороба, подагра, діабетична нефорпатія, цистит, простатит, пієлонефрит).

2014–2015 рр. – робота за контрактом лікарем-урологом у Лівії, займався проблемами чоловічого безпліддя та статевої дисфункції, нейрогенними захворюваннями сечового міхура у жінок і дітей (нетримання сечі, гіперактивність сечового міхура, енурез та ін.).

2016 р. – спеціалізація з УЗД.

Постійний учасник професійних урологічних форумів і дистанційних конференцій інших країн. Активно стежить за новинами медицини світу.

Бере участь у різноманітних з’їздах, симпозіумах в Україні та за кордоном.

Основні напрями практичної роботи: сучасні методи діагностики та медикаментозного, фізіотерапевтичного й малоінвазивного лікування урологічних і андрологічних захворювань.

 • Стаж роботи – 15 років.

    Kozemyakina.png                                                    

      Булах Крістіна Петрівна

 • лікар хірург-проктолог

У 2006р. закінчила з відзнакою Буковинський державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа».

З 2006 по 2009рр. проходила інтернатуру за спеціальністю «Хірургія» у Чернівецькій обласній клінічній лікарні та на базі факультету післядипломної освіти Буковинського державного медичного університету.

У 2010р. проходила стажування у Науково-медичному центрі «Сурб Нерсус Мец» (Науково-дослідницький інститут проктології) та Науково-медичному центрі «Наірі», м. Єреван (Вірменія) та курс удосконалення для хірургів та проктологів «Сучасні питання проктології, діагностика, лікування і профілактика» на базі Національного інституту охорони здоров'я імені академіка С. Х. Авдалбекяна, м. Єреван (Вірменія).

2011–2012 рр. – лікар хірург-проктолог ТОВ «Євромедсервіс»

У 2012р. – спеціалізація з проктології у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, м. Київ.

2012-2013 рр. – лікар-проктолог  ТОВ «Леомед», м.Київ;

2012р. – нострифікація диплому лікаря Карловим університетом, м. Прага (Чехія).

Основні напрями практичної роботи: сучасні методи консервативного, оперативного та малоінвазивного лікування проктологічних захворювань. При лікуванні геморою застосовує сучасні малоінвазивні методи лікування: інфрачервону коагуляцію, лігування латексними кільцями.

 

Banyra.png

Банира Олег Богданович

 • лікар-уролог,вища кваліфікаційна категорія.

Стаж роботи за спеціальністю - 21 рік.

Закінчив Національний медичний університет ім. академіка О. О. Богомольця у місті Києві.

З 1996 по 1999 рр. – лікар-уролог Лікарні для вчених НАН України, з 1999 по 2009 рр. – завідувач урологічного відділення Клініки сімейного лікаря у місті Києві, з 2009 р. – лікар-уролог 2-ї міської поліклініки міста Львова.

Співавтор:

•підручника «Урологія» для студентів вищих медичних навчальних закладів (2011);

•підручника «Урологія» для сімейних лікарів та лікарів-курсантів (2012);

•монографій: «Уретерореноскопія» (2009), «Рак нирки» (2011), «Рак передміхурової залози» (2011);

•навчальних посібників: «Оперативні втручання в онкоурології» (2012), «Рак яєчка і пухлини чоловічих статевих органів» (2013).

Автор та співавтор 17 наукових публікацій у провідних зарубіжних (European Urology Supplements, Central European Journal of Urology, Экспериментальная и клиническая урология) та 42 праць у вітчизняних фахових виданнях.

З 2012 року – рецензент «Central European Journal of Urology», м. Варшава.

Авторські тези доповідей на Конгресах Асоціації урологів Польщі (2012 та 2014 рр.), присвячені тактиці лікування запалення яєчок та травми нирок, а також доповіді з проблематики лікування хронічного простатиту на Конгресі Європейської асоціації урологів у м. Мілан (2013), опубліковані у відповідних збірниках наукових праць.

Протягом останніх 5 років виступив з 36 доповідями з проблематики сучасних діагностики та лікування хронічного простатиту, доброякісної гіперплазії передміхурової залози (аденоми простати), пухлин нирок та передміхурової залози на багатьох всеукраїнських та регіональних урологічних конференціях: З’їзд Асоціації урологів України (м. Трускавець .2013); «Малоінвазивні технології в урології» (м. Яремче, 2011–2013); Форум експертів «Медикаментозне лікування поширеного/метастатичного раку нирки. Проблема вибору оптимальної терапії» (Одеса, 2012); «Урология и нефрология: вчера, сегодня, завтра» (м. Харків, 2012); «Фармакотерапія в сексології, андрології та урології» (м. Київ, 2012); збори Львівського, Волинського та Вінницького обласних і міських осередків Асоціації урологів України (2010–2013).

Учасник міжнародних медичних заходів: Форуму клінічних дослідників (м. Прага, 2011), семінару з проблематики діагностики і лікування захворювань передміхурової залози «ELITE» (м. Санкт-Петербург, 2013) та З’їзду Асоціації урологів України (м. Одеса, 2010).

Напрями практичної діяльності:

Сучасні підходи до консервативного лікування хворих на:

– гострий та хронічний бактеріальний простатит, уретрит, орхоепідидиміт;

– доброякісну гіперплазію (аденому) передміхурової залози;

– захворювання, що передаються статевим шляхом (трихомоніаз, хламідіоз, уреаплазмоз, гарднерелльоз та ін.);

– запальні захворювання яєчка та його додатка;

– порушення потенції, чоловіче непліддя;

– передчасну еякуляцію;

– сечокам’яну хворобу;

– гострі та хронічні цистити, пієлонефрити, нетримання та невтримання сечі.

Діагностування пухлин нирок, сечового міхура і чоловічих статевих органів, активне та динамічне спостереження і лікування хворих з вказаними захворюваннями за показами.

Хірургічне лікування кондилом статевого члена, фімозу, парафімозу, варикоцелє, «водянки» яєчка, орхоепідидиміту.

Вох.png

Вох Віктор Семенович

 • лікар-ендоскопіст, вища кваліфікаційна категорія з ендоскопії.

У 1985 р. з відзнакою закінчив Бориславське медичне училище, фельдшерське відділення. По закінченні училища працював на посаді медичної сестри психіатричної лікарні в с. Заклад Миколаївського р-ну.
1985–1987 рр. – служба в армії.

У 1993 р. закінчив з відзнакою Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького, паралельно працював медичною сестрою післяопераційної палати кардіохірургічного відділення ЛОКЛ. У 1993–1996 рр. пройшов інтернатуру за спеціальністю «Анестезіологія» (очний цикл на базі лікарень Львова, заочний цикл на базі Дрогобицької міської лікарні №1), був старостою курсу.

В 1997 р. пройшов стажування, на робочому місці, в ендоскопічному відділенні Діагностичного центру ЛОКЛ по «Ендоскопічній діагностиці захворювань верхніх відділів шлунково-кишкового тракту» і в цьому ж році пройшов спеціалізацію з «Ендоскопії».

З 1997 р. по 2005 р. працював лікарем-ендоскопістом у штаті заводу «Галол» (м. Дрогобич), згодом – у штаті Медсанчастини промислових підприємств м. Дрогобича, Дрогобицькій міській лікарні №2, Дрогобицькій районній лікарні №5. З

З 2000 р. по 2004 р. – викладач, за сумісництвом, у Дрогобицькій філії Львівського медичного училища центру «Медик» та медичного коледжу «Монада» (2004 р.).

З 2005 р. по 2009 р. – лікар-ендоскопіст медичного центру «Ріксос-Прикарпаття» в м. Трускавець, у 2006 р. – заступник головного лікаря з лікувальної роботи медичного центру «Ріксос-Прикарпаття». З 2009 р. по травень 2012 р. – головний лікар бальнеоозокеритолікарні Медичного центру №3 «Медпалас» у м.Трускавець, і лікар-ендоскопіст, за сумісництвом.
Володіє методиками езофагогастродуоденоскопії, колоноскопії, капсульної ендоскопії, ендоскопічної рН-метрії, рН-моніторингу та іншими ендоскопічними маніпуляціями.

garmadiy.jpg

Гармадій Зоряна Ярославівна

 • лікар-акушер-гінеколог І кваліфікаційної категорії.

Стаж роботи 9 років. У 2001 р. закінчила Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа». У 2001 – 2003 рр. пройшла інтернатуру на базі 3-ї комунальної міської лікарні за спеціальністю «Акушерство та гінекологія». З 2003 р. по сьогодні працює акушер-гінекологом в 6-й комунальній міській поліклініці. У 2007 р. пройшла курси тематичного удосконалення «Ендокринологія в акушерстві та гінекології» на базі Харківської медичної академії ПДО. 2007 р. – «Кольпоскопія в ранній діагностиці раку шийки матки».

2014 р. - спеціалізація "Ультразвукова діагностика" ЛДМУ ФПДО

golubka.png

Голубка Наталія Михайлівна

 • лікар-акушер-гінеколог.

У 2001 році закінчила ЛДМУ ім. Данила Галицького, а у 2003 році – інтернатуру з акушерства та гінекології на базі Лікарні швидкої медичної допомоги.

Працювала позаштатним ординатором в Лікарні швидкої медичної допомоги, викладала акушерство та гінекологію в ЛДМК ім. Андрея Крупинського, працювала лікарем-акушером-гінекологом в МЦ «Богдан», в жіночій консультації №1, 1-ша МКЛ ім. Князя Лева.

Закінчила курси спеціалізації з УЗД, курси УЗД з акушерства та гінекології , а також кольпоскопії на базі Київського національного медичного університету післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

Брала участь у конференціях, семінарах, присвячених проблемам репродуктивної гінекології, запальних захворювань в акушерстві та гінекології, ендокринної гінекології, контрацепції та замісної гормональної терапії в клімактеричному періоді, була на з’їздах акушерів-гінекологів.

Gula.png

Гула Ганна Володимирівна  

 • лікар-ендоскопіст, вища кваліфікаційна категорія
 • кандидат медичних наук

Закінчила Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького, навчалася в інтернатурі на базі Київського Центру лікування шлунково-кишкових кровотеч та хірургічного відділення Київської міської клінічної лікарні №12.

Працювала на кафедрі факультетської хірургії НМУ ім. О. О. Богомольця, лікарем-хірургом та ендоскопістом Київського Центру шлунково-кишкових кровотеч, клініки «Плазма-Мед+», лікарем-ендоскопістом медичної клініки «Борис», Львівської лікарні швидкої медичної допомоги та Жовківської ЦРЛ. Досвід роботи – 11 років. Член Асоціації ендоскопістів України.

Майстерно володіє методиками бронхоскопії, езофагогастродуоденоскопії, колоноскопії, ендоскопічної РН-метрії, ендоскопічними маніпуляціями (забір матеріалу на дослідження, інсталяція лікарських засобів, постановка зондів для ентерального харчування, ендоскопічна корекція кишківника при колоноскопії, санаційна бронхоскопія під місцевою анестезією з внутрішньобронхіальною інстиляцією, лаваж трахеобронхіального дерева, видалення стентів, дренажів та протезів), методами малоінвазивних ендоскопічних втручань (зупинка шлунково-кишкових кровотеч, видалення новоутворів, ендоскопічна резекція, ендоскопічна підслизова дирекція, видалення сторонніх тіл, бужування та реканалізація шлунково-кишкового тракту при пухлинах, стриктурах та стенозах, аргоноплазмова абляція патологічних змін слизової та судинних аномалій).Zubarev.png

Зубарєв Микола Геннадійович

 •  лікар-хірург

У 1999 році закінчив Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа».

Після закінчення інтернатури з онкології у Львівському онкологічному центрі з 1999 р. по 2000 р. працював на посаді онколога у цьому закладі, а з 2000 р. по 2004 р. – у Львівському державному онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі.

У 2004 р. пройшов навчання (курс з онкохірургії) та отримав сертифікат. Працює онкохірургом у відділенні абдомінальної хірургії Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру.

З 2004 р. працює на кафедрі онкології Національного медичного університету ім. Данила Галицького.

У 2006 р. пройшов навчання у клінічній ординатурі з дисципліни «Онкологія».

У 2006–2010 рр. навчався в аспірантурі Національного медичного університету ім. Данила Галицького.

У 2011 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Оптимізація лікування хворих на колоректальний рак з метастазами в печінку» і отримав науковий ступінь «Кандидат медичних наук».

Стажування:

У 2004 р. та 2006 р. проходив стажування у Російському онкологічному центрі ім. Блохіна на посаді хірурга-онколога з лікування пухлин підшлункової залози та печінки.

У 2012 році проходив стажування в Амстердамському онкологічному центрі з малоінвазивних втручань на печінці та лікування жовчевих проток і у м. Бордо (Франція) з сучасних підходів лікування пацієнтів на колоректальний рак із метастазами в печінку.

У 2013 році пройшов навчання з гепатобіліарної хірургії в онкологічному центрі м. Нью-Йорк

Напрями практичної роботи:

Сучасні підходи в лікуванні хворих на колоректальний рак з метастазами в печінку, первинними пухлинами печінки, заочеревинними пухлинами.

Малоінвазивні втручання на печінці (первинні пухлини печінки, метастатичні пухлини печінки): радіочастотна термоабляція пухлин печінки, дренування жовчевих проток печінки та позапечінкових жовчевих проток, трепанбіопсії пухлин печінки та підшлункової залози.


 

ivaschik1.jpg

Іващик Микола Іванович

 •  лікар-хірург, вища кваліфікаційна категорія

Стаж роботи за спеціальністю – 23 роки.

У 1994 р. закінчив Івано-Франківську медичну академію.

З 1994 по 1997 рр. проходив інтернатуру на базі І хірургічного відділення ЛОКЛ.

2016 р. – останнє тематичне вдосконалення (курси з УЗД).

Є дійсним членом Товариства хірургів у Львівській області.

Активний учасник конференцій, в тому числі і з міжнародною участю.

Пріоритетні напрями роботи: амбулаторна хірургія із застосуванням сучасних методів діагностики, лікування та профілактики захворювань.

kushniruk.png

Кушнірук Оксана Ярославівна

 • лікар-акушер-гінеколог, перша кваліфікаційна категорія

У 1999 р. закінчила Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа». З 2001 року по цей час працює акушером-гінекологом у Львівській обласній клінічній лікарні.

У 2003 р. пройшла міжнародний навчальний курс «Основи гістероскопії і трансцервікальної ендохірургії» в науковому центрі акушерства, гінекології і перинатології РАМН (Москва, Росія).

У 2004 р. пройшла спеціалізацію «Ендоскопія в гінекології» на кафедрі акушерства-гінекології №1 факультету післядипломної освіти Одеського державного медичного університету.

У 2005 р. пройшла стажування з ендоскопічної хірургічної гінекології у медичному центрі Пітера Локхіда (Калгарі, Канада).

У 2013р. - спеціалізація "Ультразвукова діагностика" ЛДМУ ФПДО Основні напрями практичної роботи: малоінвазивна діагностика та ендоскопічне лікування внутрішньоматкової патології та додатків матки (гістероскопія, гістерорезектоскопія, лапароскопія); діагностика та лікування шийки матки.

Часто бере участь у вітчизняних і закордонних фахових конференціях та майстер-класах.

 

 

Kushniruk.png

Кушнірук Олексій Ігорович

 • хірург-ендоскопіст, кандидат медичних наук
У 1999 р. закінчив загально-медичний факультет ЛДМУ імені Данила Галицького (диплом із відзнакою). У 2001 р. з відзнакою закінчив магістратуру за спеціальністю «Хірургія» на кафедрі факультетської хірургії ЛНМУ імені Данила Галицького. 
Під керівництвом академіка М. П. Павловського виконав та захистив магістерську роботу на тему: «Значення порушень моторно-евакуаторної функції кишок у патогенезі синдрому ендогенної інтоксикації у хворих із захворюваннями органів травлення».
У 2012 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Вибір методу внутрішнього ендоскопічного дренування в лікуванні псевдокіст підшлункової залози». Автор 43 наукових публікацій та 4 патентів на винаходи.
Спеціалізація з хірургії, ендоскопії т променевої діагностики. У 2001–2007 роках проходив практичні навчання із діагностичної та інтервенційної ендоскопії на базі відділення міждисциплінарної ендоскопії клініки Шаріте, університету Гумбольдта (Берлін, Німеччина), був клінічним спостерігачем у медичному центрі (RushUniversityMedicalCenter) Чиказького університету (м. Чикаго, США) та медичному центрі Пітера Локхіда (Калгарі, Канада), пройшов курси із лапароскопічної хірургії шлунково-кишкового тракту на базі навчального хірургічного центру Альфреда Кушієрі (м. Данді, Шотландія (Великобританія)), стажувався із терапевтичної ендоскопії, ендоскопічної ультрасонографії та лапароскопії за грантом Європейської асоціації з гастроінтестинальної ендоскопії в Університетській Колезькій лікарні (UCLH) (м. Лондон, Великобританія), пройшов навчальний курс із клінічної ультрасонографії на базі кафедри променевої діагностики ЛНМУ ім. Данила Галицького.
Є дійсним членом Європейської асоціації ендоскопічної хірургії (EAES) (з 2002 р.) та Європейської асоціації з гастроінтестинальної ендоскопії (ESGE) (з 2006 р.).
Виконує низку ендоскопічних лікувальних втручань, зокрема ендоскопічну ретроградну холангіо-панкреатографію та ендоскопічну папілосфінктеротомію з літоекстракцією та ендоскопічною літотрипсією,  ендо-біліарні дренування при доброякісній та злоякісній патології органів гепато-біліарної системи, лігування та склеротерапію варикозно поширених вен стравоходу і шлунка, малоінвазійні ендоскопічні втручання при псевдокістах підшлункової залози, ендоскопічні операції на підшлунковій залозі при хронічному панкреатиті, ендоскопічні гастростомії та стентування органів шлунково-кишкового тракту при онкологічних захворюваннях та ін.

 

 

kaluska.jpg

Калуська Олена Вадимівна

 •  лікар-анестезіолог

У 2005 р. закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького. З 2005 по 2008 рр. пройшла інтернатуру на базах Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л.Шупика.

У червні 2011 року, пройшовши всі етапи навчання і підготовки, отримала сертифікат інструктора ALS («спеціалізовані реанімаційні заходи») Європейської і Польської рад реанімації (м. Краків). Є активним інструктором, членом Українського лікарського товариства, Української ради реанімації.  Бере участь у різноманітних конференціях, симпозіумах. Працює над підвищенням свого кваліфікаційного рівня.  

IMG_4454.JPG

Квіт Адріан Дмитрович

 •  лікар-хірург, вища кваліфікаційна категорія, кандидат медичних наук

у 2000 році закінчив Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького. До 2002 р. лікар-інтерн Львівської обласної клінічної лікарні. З 2002 року працює в КМКЛШМД м. Львова на посаді лікаря-хірурга відділення ендоскопічної хірургії та лікаря-хірурга 1 х/в (торако-абдомінальна травма).

В 2004 р. (1 міс.) – клінічний спостерігач в Rush University, м. Чікаго, США.

В 2005 р.(3міс.) пройшов стажування в торакальному відділенні та відділенні загальної хірургії і трансплантології м. Люблін, Польща.

У вересні 2012 пройшов стажування з лапароскопії верхніх відділів шлунково-кишкового тракту на базі навчального хірургічного центру  Університету м. Данді, Шотландія.

У травні 2014 - стажування з лапароскопії нижніх відділів шлунково-кишкового тракту на базі навчального хірургічного центру  Університету м. Данді, Шотландія.

У 20015 році присвоєно вищу кваліфікаційну категорію з  спеціальності „Хірургія”. У 2015 році – підтверджено сертифікат зі спеціальності  „Ендоскопія”.

2007-2010 р.р. – аспірантура на кафедрі хірургії факультету післядипломної освіти ЛНМУ імені Данила Галицького.

У 2010 році захистив кандидатську дисертацію на тему “Відеолапароскопія в діагностиці та лікуванні травми живота”.

 З 2011 року й дотепер працює на посаді асистента кафедри хірургії та ендоскопії ФПДО. Автор 37 наукових публікацій та 11 деклараційних патентів на винахід та корисну модель, одного авторського свідоцтва. У 2014 році пройшов курси підвищення кваліфікації викладачів у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця.

Напрямки наукових досліджень:
малоінвазивні втручання на печінці (жовчекам’яна х-ба) та підшлунковій залозі (ЕРХПГ, літоекстракція), морбідне ожиріння (внутрішньошлунковий балон), проблеми відеолапароскопії, ендоскопії у невідкладній хірургії.

 

 

 

Kovalyshyn_(1).png

 

 

Ковалишин Наталя Борисівна

 • лікар-ендоскопіст
У 1999 р. закінчила Львівський державний медичний університет 
імені Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа». З 1999 по 
2001 рр. проходила інтернатуру на базі ІІ хірургічного відділення Львівської 
обласної клінічної лікарні. Працювала лікарем-хірургом поліклініки (перша 
кваліфікаційна категорія). У 2011 р. пройшла спеціалізацію з ендоскопії. 
Основне місце праці – Медичний центр Святої Параскеви.

 

Фото_Козак_Х.В..jpg   

 

Козак Христина Вікторівна

 • лікар - акушер - гінеколог

У 2004 р. вступила до Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, де навчалася за спеціальністю «Лікувальна справа». Завершила навчання у 2010 р. з відзнакою.

2010–2013 рр. – навчання в інтернатурі за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького та у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі.

2013–2015 рр. – навчання у клінічній ординатурі за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького. Цикл «Гінекологія» проходила на базі Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, цикл «Акушерство» – у Львівській обласній клінічній лікарні.

З 2015 р. – аспірант кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького.


 

Kochan.png

 

Кочан  Роман Богданович

 • лікар - отоларинголог

У 2007 р. закінчив Львівський національний медичний університет

ім. Данила Галицького.

З 2007 по 2009 рр. проходив інтернатуру з оториноларингології на базі

ЛОР-відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

З 2009 по 2011 рр. навчався в клінічній ординатурі на базі ЛОР-кафедри ЛНМУ. З 2011 р. по цей час працює в оториноларингологічному відділенні ЛОКЛ.

Основні напрями практичної діяльності:

– діагностика та лікування захворювань вуха, проблем зниження слуху;

– сучасні методи діагностики та лікування носа та приносових пазух;

– лікування захворювань горла та мигдаликів.

Бере участь в українських і міжнародних науково-практичних конференціях та з’їздах.

IMG_1756.png 

Кочан Тетяна Богданівна

 • лікар-оториноларинголог

У 2008 р. закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа» з відзнакою. З 2008 по 2010 рр. проходила інтернатуру з оториноларингології у ЛОР-відділенні Львівської обласної клінічної лікарні. З 2010 р. по теперішній час є клінічним ординатором на базі кафедри оториноларингології ЛНМУ ім. Данила Галицького. У 2009 році пройшла стажування зі спеціалізації «Сучасні методи лікування патології вуха та слухопротезування» в Інституті фізіології та патології слуху (Варшава, Польша).


IMG_4771.JPG

Лишак Христина Володимирівна

 • лікар-проктолог

2008рік – з відзнакою закінчила ЛНМУ ім. Данила Галицького за спеціальністю «лікувальна справа»

2008-2011 рік проходила інтернатуру за спеціальністю «Хірургія» в 1-ому хірургічному відділені Львівської обласної клінічної лікарні

2011-2013 рік працювала загальним хірургом в 1 хірургічному відділені Львівської обласної клінічної лікарні

З 2013 року працює лікарем-хірургом-проктологом в проктологічному відділені Львівської обласної клінічної лікарні

Lyashuk.png

Лящук Олександр Дмитрович

 • лікар, вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Урологія» та перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Хірургія».

У 1992 р. закінчив ЛДМУ ім. Д.. Галицького. З 1989 по 1992 рр. працював медбратом в урологічному відділенні Львівської обласної клінічної лікарні.

З 1992 по 1995 рр. проходив інтернатуру за спеціальністю «Урологія» на базі урологічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні, паралельно пройшов первинну спеціалізацію та отримав сертифікат спеціаліста за спеціальністю «Хірургія» на базі 74-ї інтернатури медичного складу ПрикВО МО України.

З 1995 по 1997 рр. проходив службу на посаді старшого ординатора хірургічного відділення лікарні УВП УМВС України у Львівській області.

З 1997 по 2012 рр. працював старшим ординатором хірургічного відділення Клінічного госпіталю Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

З 2012 р. був начальником хірургічного відділення, а з січня 2013 р. по грудень 2013 р. – начальником клініки хірургії Клінічного госпіталю Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

З 1997 2013 рр. позаштатний головний уролог Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Учасник численних вітчизняних та міжнародних медичних з’їздів і конференцій.

Нагороджений:

– почесною грамотою Ради національної безпеки та оборони України (2009);

– медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня (2009);

– медаллю «За бездоганну службу» ІІ ступеня (2012);

– пам’ятною відзнакою «Західне регіональне управління – за службу на кордоні» (2012);

– численними грамотами голови Державної прикордонної служби України та начальника Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України за сумлінне виконання службових обов’язків та високий професіоналізм.

 

Lysenko.png

Лисенко Інна Володимирівна

 • лікар-анестезіолог, перша атестаційна категорія.

У 2005 р. закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, працює в реанімаційно-анестезіологічному відділенні ЛОКЛ.

Досвід роботи: анестезіологічне забезпечення ургентних оперативних втручань (загальна хірургія, гінекологія, проктологія, урологія, щелепно- лицева хірургія) та планові оперативні втручання, а також інтенсивна терапія (реаніматологія).

Бере участь в українських і міжнародних конференціях та наукових симпозіумах.

Стаж роботи – понад 10 років.

 

 

недокус.png

Недокус Валерій Зіновійович 

 • лікар-ортопед-травматолог, вища категорія.

У 1996 р. закінчив ЛДМІ. З 1996 по 1998 рр. пройшов інтернатуру із загальної хірургії.

2000 р. – спеціалізація з ортопедії і травматології в НМАПО імені П.Л. Шупика (м. Київ). Приоритетні напрями роботи в ортопедії:

остеоартроз, остеохондропатії, остеохондроз, спондильоз, дископатії, вроджені і набуті деформації грудної клітки і хребта, плоскостопість, проблеми остеогенезу.

Patii.png

Патій Андрій Романович 

 • лікар-хірург, вища кваліфікаційна категорія; лікар-ендоскопіст, вища кваліфікаційна категорія.

У 1992 р. закінчив Львівський державний медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа».

У 1992–1995 рр. проходив інтернатуру за спеціальністю «Хірургія» у центрі лікування шлунково-кишкових кровотеч Львівської лікарні швидкої допомоги та кафедрі хірургії ФУЛіП.

У 1995-1996 рр. пройшов та захистив магістратуру за спеціальністю «Хірургія» на кафедрі хірургії ФУЛіП Львівського державного медичного університету.

У 1996–1998 рр. працював викладачем хірургії у Львівському державному медичному коледжі ім. Андрія Крупинського.

З 1998 р. працює лікарем-хірургом Миколаївської КЦРЛ Львівської обл.

У 1999 р. пройшов курси спеціалізації за спеціальністю «Ендоскопія» на кафедрі ендоскопії Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

З 1999 р. працює лікарем-ендоскопістом Миколаївської КЦРЛ Львівської обл.

Дійсний член Асоціації лікарів-хірургів та Асоціації лікарів-ендоскопістів України. Почесний член Асоціації лікарів-гастроентерологів Польщі.

Щорічно бере участь у з’їздах асоціації, співавтор багатьох наукових праць.

Має великий досвід проведення широкого спектру невідкладних та планових хірургічних втручань, у тому числі лапароскопічних операцій. Володіє такими методами ендоскопічних досліджень, як езофагогастродуоденоскопія, колоноскопія з використанням додаткових маніпуляцій (щипцевої та щіткової біопсії).

Виконує наступні лікувальні маніпуляції:

ендоскопічна поліпектомія з верхніх та нижніх відділів травного каналу;

усі ендоскопічні зупинки кровотеч (ін’єкціний гемостаз, моно- та біполярна електрокоагуляція, аргоноплазмова коагуляція, кліпсування, накладання ендолігатур, бандлігування варикозно розширених вен стравоходу, склерозування вен шлунка та стравоходу);

видалення сторонніх тіл травного каналу;

проведення ендозондів для харчування при порушенні прохідності травного каналу;

балонна дилятація звужень та стриктур травного каналу;

балонна дилатація ахолазії стравоходу;

підслизова дисекція підслизових утворів верхніх відділів травного каналу.

З метою підвищення професійного рівня щорічно відвідує засідання та форуми польського товариства гастроетерологів та ендоскопістів.

pavluk.png

Павлюк Петро Стефанович

 • лiкар-отоларинголог

У 2002 році закiнчив Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького та пройшов дворічну інтернатуру з отоларингології у Львівській обласній клінічній лікарні ім. князя Лева. У 2006 роцi стажувався з функціональної хірургії додаткових пазух носа в Брюселi (Vrije Universiteie Brussel, Бельгія), де під керівництвом професора Пiтера Клемента досконало оволодів методиками операцій на навколоносових пазухах за допомогою ендоскопічного обладнання. Повернувшись в Україну, придбав ендоскопічну установку та обладнання, які дали змогу застосувати здобуті знання на практиці. Пройшов дворічне стажування у Лодзі (Польща) в Центрі профілактики і лікування порушень голосу і слуху Інституту медицини праці під керівництвом професора Маріоли Слiвiнської-Ковальської. Займався проблемами зниженого слуху i вушними шумами. Зібравши достатню кількість матеріалу, у 2007 році затвердив докторську дисертацію на тему: «Вушні шуми без дiагностованої причини i без втрати слуху» у науковій раді Iнституту медицини працi. Зараз продовжує працювати над своєю науковою роботою під керівництвом професора кафедри оториноларингології, офтальмології та нейрохірургії Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського Олександра Яшана. Виконує оперативні втручання при захворюваннях вуха і порушеннях слуху: мірингопластику, відновлення ланцюга слухових кісточок, операції при отосклерозі.

Задати питання лікарю можете за лінком

Piliseckyi.png

 Підлісецький Теофіл Миронович

 •  заслужений лікар України, вища категорія з ортопедії-травматології.

У 1972 році закінчив Івано-Франківський  державний медичний інститут. З 1973 по 1993 рр. працював дитячим ортопедом-травматологом в Обласній дитячій клінічній лікарні (ОХМАТДИТ) і в Дитячій спеціалізованій лікарні.

У 1993 р. на базі госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи організував артрологічний центр, у якому лікуються хворі з патологією суглобів і хребта, і очолював  його до 2013 року.

Проходив стажування в Польщі, Австрії, Німеччині і США. Учасник міжнародних конференцій, з’їдів, навчань і тричі організатор міжнародних конференцїй з ендопротизування у м. Львів.

Pelyk.png                                          

Пелик Андрій Степанович

 •  лікар-акушер-гінеколог

У 1995 р. закінчив Російський університет дружби народів (м. Москва, Росія) за спеціальністю «Лікувальна справа», а в 1997 р. – клінічну ординатуру за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на кафедрі акушерства та гінекології цього ж університету. Працював у Медичній компанії «SOS International (USA)» (м. Москва, Росія).

З 2002 р. по 2008 р. працював лікарем-акушером-гінекологом у 5-й міській клінічній поліклініці м. Львова і асистентом кафедри поліклінічної справи та сімейної медицини Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

З 2006 р. навчався в заочній аспірантурі на кафедрі акушерства та гінекології Російського університету дружби народів (м. Москва, Росія) під керівництвом професора В.Є. Радзінського.

У 2008–2010 рр. обіймав посаду завідувача клінічного відділення, а в подальшому – головного лікаря у ПП «Медичний  центр «Інтерсоно». Тепер працює у пологовому відділенні Рава-Руської районної лікарні.

У 2009 р. пройшов спеціалізацію «Організація і управління охороною здоров’я» на факультеті післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

У 2010 році закінчив курси із допоміжних репродуктивних технологій у лікуванні безпліддя на базі кафедри акушерства, гінекології та репродуктології у Київській  національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

У 2010 році пройшов спеціалізацію «Ультразвукова діагностика» на факультеті післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

 

Plazova.png

 Плазова Ольга Віталіївна

 •  лікар-оториноларинголог.

У 2014 р. закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа».

З 2014 по 2016 рр. проходила інтернатуру за спеціальністю «Оториноларингологія» на базі Львівської обласної клінічної лікарні та факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету.

Під час навчання в університеті проходила стажування на кафедрі загальної хірургії з онкологією у Ягеллонському університеті (м. Краків, Польща).

З 2016 р. по теперішній час працює лікарем-оториноларингологом у Бібрській районній лікарні.

Основні напрями практичної діяльності:

– сучасні методи діагностики та лікування носа, приносових пазух і ротоглотки.

– ендоскопічна хірургія носа та приносових пазух.

Систематично бере участь у конференціях, семінарах, з’їздах.

Вільно володіє англійською, польською, російською мовами.

Член Українського товариства оториноларингологів і Європейського ринологічного товариства (ERS).

IMG_2515.png

Радецька Лариса Миколаївна 

 •  лікар-акушер - гінеколог, перша категорія.

У 2000 р. закінчила Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького.

З 2002 р. – лікар-акушер-гінеколог гінекологічного відділення Клініки урології, нефрології і гінекології Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

З 2011 р. – завідувач гінекологічного кабінету Клініки амбулаторно-поліклінічної допомоги ВМКЦ ЗР.

У 2003, 2008 та 2013 рр. пройшла передатестаційні цикли за спеціальністю «Акушерство та гінекологія», у 2004 та 2013 рр. – тематичні удосконалення з тем: «Діагностика та лікування ВІЛ- та TORCH- інфекцій», «Допоміжні репродуктивні технології. Акушерські та перинатальні аспекти» і «Акушерська та гінекологічна ендокринологія», а у 2011 р. – спеціалізацію «Ультразвукова діагностика».

Володіє методами консервативного і хірургічного лікування в гінекології.


 

stepanishin.jpg

Степанишин Святослав Іванович

 • лікар - анестезіолог - реаніматолог провідний спеціаліст, вища кваліфікаційна категорія.
У 1989 р. закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (спеціальність - лікувальна справа). З 1989 р. по 1990 р. — інтернатура за спеціальністю анестезіологія.  Протягом 2002 - 2004 років викладач кафедри медицини катастроф Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. З 2009 р. – заступник Голови Правління громадської організації «Українська Рада Реанімації».
Протягом 1989 — 2006 років працював у відділі інтенсивної терапії та анестезіології Львівської міської комунальної клінічної лікарні швидкої медичної допомоги (спеціалізація — урґентна анестезіологія, інтенсивна терапія хворих із поєднаною травмою, важкою черепно-мозковою травмою, РДСД). У 2000 р.-2002 р. медичний представник фармацевтичної компанії “Rhone-Poulenc Rhorer”. З 2009 р.- 2011р. - анестезіолог офтальмологічної клініки “ВІЗЕКС”.
У 1992 р. практичне стажування за фахом у Allgemeine Krankenhaus (Австрія, м. Відень). Протягом 2004-2009 років навчався у European Association of Anaesthesiologists (Краківська філія), отримав сертифікат Європейської Асоціації післядипломної освіти з анестезіології. У 2007 р. стажування у Яґеллонському університеті (Польща, м. Краків) на базі клініки нейроонкології та нейрохірургії.

stupnickiy.jpg   

 Ступницький Андрій Ігорович

 • лікар-ендоскопіст.

У 1999 р. закінчив ЛДМУ ім. Д. Галицького.

З 1994 р. працював молодшим медбратом операційно-анестезіологічного відділення, медбратом, лікарем-інтерном, лікарем-хірургом, лікарем-ендоскопістом, завідувачем центральної районної поліклініки.

2004–2010 рр. – заступник головного лікаря з лікувальної роботи Мостиської центральної районної лікарні.
 
2006–2010 рр. – депутат Мостиської районної ради, голова постійної депутатської комісії з охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Перша кваліфікаційна категорія зі спеціалізації «Ендоскопія та малоінвазивна хірургія».

Перша кваліфікаційна категорія зі спеціалізації «Організація і управління охороною здоров’я».

Сертифікат спеціаліста з «Хірургії».

Член Українського лікарського товариства у місті Львові, асоціації ендоскопістів України, обласного товариства хірургів.

У 2010 р. пройшов стажування зі спеціалізації «Ендоскопічна ультрасонографія» в Інституті хірургії ім. А. В. Вишневського, м. Москва.

У 2011 р. пройшов стажування з оперативної ендоскопії в університетській клініці міста Ґрац, Австрія.

2010–2012 рр. – три тренінги і оцінка компетенцій менеджера у Тренінг-центрі «МаЛеС».

2014р.–5-й Міжнародний курс «Live Endoscopy – IMAGE 2014» у клініці «Humanitas»(Італія, м. Мілан)

2015р.- 40- ві ендоскопічні дні в Катовіце (Польща)

2015 р.- учасник ендоскопічного воркшопу з ендоскопічноїї підслизової дисекції пухлин товстої кишки (м.Бжезіни, Польща)

2016 - учасник Міжнародної конференції "Міждисциплінарний підхід у лікуванні метастатичного лікування колоректального раку" (м.Львів, Україна)

Досконало володіє методами ендоскопічних досліджень та маніпуляцій:

 • езофагогастродуоденоскопії
 • колоноскопії
 • ендоскопічної рН-метрії
 • щипцевої та щіткової біопсії.

Виконує лікувальні ендоскопічні операції:

 • ендоскопічну поліпектомію з верхніх та нижніх відділів травного каналу;
 • ендоскопічну зупинку кровотечі (ін’єкційний гемостаз, моно- та біполярну електрокоагуляцію, аргоноплазмову коагуляцію, кліпсування, накладання ендолігатур);
 • ендоскопічне видалення сторонніх тіл травного каналу;
 • ендоскопічну балонну дилатацію звужень та стриктур травного каналу;
 • ендоскопічну резекцію патологічно зміненої слизової оболонки;
 • ендоскопічну аргоноплазмову електроабляцію патологічних змін слизової оболонки.

Uspensky.png     

 Успенський Дмитро Анатолійович

 • лікар-хірург, мамолог, кандидат медичних наук, вища кваліфікаційна категорія

У 1988 р. закінчив з відзнакою Донецький державний медичний інститут, спеціальність «Лікувальна справа».

1988–1989 рр. – інтернатура з хірургії у міській лікарні № 21 міста Донецька.

1989–1994 рр.– хірург ургентної служби міської лікарні № 21 міста Донецька

1994–2016 рр. – хірург-мамолог діагностичного центру Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання (ДОКТМО).

У 2003 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю «Хірургія».

Спеціалізація:

1993 р. та 2015 р. – курси з УЗ-діагностики молочних залоз.

2002 р. – навчальний курс з аугментаційної маммопластики і мастопексії професора Пер Хедена (м. Москва).

2005 р. – курс з інтервенційних діагностичних процедур під рентген- та УЗ-контролем у клініці Barmherzigen Schwestern (м. Лінц, Австрія).

2008, 2009 і 2012 рр. – практика у статусі гостьового лікаря у відділеннях онкопластичної хірургії молочної залози клінік Barmherzigen Schwestern і Allgemines Krankenhaus der Statd Linz (м. Лінц, Австрія).

2014 р. – стажування з пластичної та реконструктивної хірургії молочної залози (м. Цюріх, Швейцарія).

haba.jpg

Хаба Тарас Ігорович

 • лікар-анестезіолог, друга категорія.

Закінчив  ЛДМУ ім. Данила Галицького. Інтернатуру проходив на базі відділення інтенсивної терапії КМКЛШМД. Упродовж 2 місяців навчався на кафедрі анестезіології Ягелонського університету (Краків, Польща). Проходив стажування протягом місяця у відділенні інтенсивної терапії «Cancer Smellow Hospital» Йельського університету (New Haven, США). Основне місце роботи – 8-ма КМКЛ. 2004-2009 роки - Жовківська ЦРЛ, лікар анестезіолог. 2007-2009 роки - регіональний представник німецької фармацевтичної компанії "Boehringer Ingelhaim". Є дійсним членом Європейської асоціації анестезіологів (ESA). Стаж роботи – 9 років.

havrunka.png

Хавунка Іван Володимирович

 • Хірург- хірург- проктолог вищої кваліфікаційної категорії

Досвід роботи за фахом понад 20 років. Основне місце праці –
проктологічне відділення Львівської обласної клінічної лікарні. Володіє сучасними методами консервативного, операційного та малоінвазійного лікування недуг ободової та прямої кишки. При лікуванні геморою застосовує сучасні малоінвазійні методи лікування: латексне лігування, інфрачервону коагуляцію, трансанальну доплерівську деартерилізацію гемороїдальних вузлів (THD). Учасник багатьох колопроктологічних симпозіумів і конференцій в Україні та за кордоном.

chuklina.jpg

Чукліна Наталія Степанівна

 • Акушер-гінеколог  провідний спеціаліст, вища кваліфікаційна категорія

1989 закінчила Львівський ордена "Дружби народів" медичний інститут.
1989-1991  - інтернатура
з 1991 до 2010 працювала акушер-гінекологом жіночої консультації 6-ої міської комунальної поліклініки
у 2007 присвоєно вищу кваліфікаційну категорію
у 2010 - спеціалізація по УЗД
з листопада 2010 р. працює у Медичний Центр Святої Параскеви

Shyyan.png

Шиян Роман 

 •  лікар-хірург, онколог, перша категорія.

У 1997 році закінчив із відзнакою Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа».

Після закінчення інтернатури з онкології у Львівському онкологічному центрі з 1997 по 1998 рік навчався в магістратурі на базі кафедри онкології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, захистив магістерську роботу за темою «Результати ад’ювантної хіміотерапії

колоректального раку».

У 1998–2001 рр. навчався в аспірантурі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

У 2002 р. пройшов спеціалізацію з онкохірургії.

У 2002–2004 рр. працював онкологом 1-ї МКЛ та 4-ї МКЛ міста Львова.

З 2004 р. працює онкохірургом у проктологічному відділенні Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру. 2014 р. – остання атестація за спеціальністю «Онкохірургія», перша категорія.

Член Американського товариства клінічної онкології (ASCO) з 2009 р.

У 2001–2009 рр. – учасник проекту з написання консенсусних рекомендацій з діагностики та лікування раку грудної залози (РГЗ) для країн з обмеженими ресурсами, співголова панелі експертів з діагностики РГЗ на консенсусних конференціях у Вашингтоні (2005) та Будапешті (2007), співавтор консенсусних заяв.

У 2002 р. проходив піврічне стажування у відділенні загальної хірургії Клініки Мейо (Рочестер, Міннесота, США).

У 2006 р. – стажування з онкохірургії в Онкологічному центрі Слоан-Кеттерінг (м. Нью-Йорк, США).

У 2012–2013 р. – навчався у клінічній ординатурі з онкохірургії в відділенні хірургії Онкологічного центру Слоан-Кеттерінг (м. Нью-Йорк, США).

Напрями практичної роботи: сучасні підходи до комплексного лікування хворих з пухлинами товстої кишки, метастатичного раку товстої кишки, малоінвазивна онкохірургія, хірургія пухлин малого тазу, загальна онкохірургія.

yourochko.png    

 Юрочко Федір Богданович

 •  лікар-отоларинголог.

У 1996 р. закінчив Тернопільський державний медичний інститут.
Працював у Яворівській ЦРЛ (1998–2000), 3-й міській лікарні міста Львова (2000–2001), з 2001 р. працює у Львівській ОДКЛ ОХМАТДИТ, а з 2010 р. – приватна практика за ліцензією МОЗ України.

Посади і членство. Член Українського Товариства Отоларингологів (з 1998 р.), головний дитячий отоларинголог ГУОЗ Львівської ОДА (з 2004 р.), член Правління асоціації дитячих отоларингологів України (з 2005 р.), член Польського ринологічного товариства (з 2005 р.), член Комісії МОЗ України з розробки клінічних протоколів з дитячої отоларингології (з 2010р.),

Важливі стажування. Воєводський шпиталь у Кєльце, Польща (2000), Київський інститут отоларингології ім. Коломийченко (2001), Корнельський семінар в Зальцбурзі з отоларингології, Австрія (2002), Воєводський клінічний госпіталь №4 в Любліні (2003), Дитячий клінічний госпіталь в Любліні, Польща (2003), St. Johan Landeskliniken Salzburg, ЛОР-клініка проф. Альбеггера, Австрія (2003), курс функціональної ендоскопічної хірургії пазух, військова ЛОР-клініка під керівництвом В.І.Шербула, Київ (2010), тренінг з отохірургії та отохірургічної радіології, Бидгощ, Польща (2011), дитяча отохірургія, Бидгощ, Польща (2012.)

Автор: понад 80 друкованих праць, в т.ч. співавтор 4 підручників і монографій.

Зацікавлення: сучасне лікування патології аденоїдів і мигдаликів у дітей, секреторного отиту, нейросенсорної приглухуватості, діагностика вроджених вад розвитку дихальної системи, ендоскопічна хірургія носа та приносових пазух у дітей, отохірургія в дітей, радіологічна діагностика патології ЛОР-органів у дітей.

Kochan_Oksana.png

Юсип Оксана Ярославівна

 • лікар-оториноларинголог

У 2001 році закінчила ЛДМК за спеціальністю «Сестринська справа».

З 2001 по 2011 рр. працювала медичною сестрою ЛОР-відділення Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит».

У 2011 році закінчила ЛНМУ ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа».

З 2011 по 2013 рр. проходила інтернатуру за спеціальністю «Оториноларингологія» у Львівській обласній клінічній лікарні та на базі факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету.

З 2013 по 2015 рр. навчалася у клінічній ординатурі за спеціальністю «Оториноларингологія» на базі кафедри оториноларингології ЛНМУ ім.Данила Галицького.

Опубліковані праці:

– Стенози дихальних шляхів при патології щитовидної залози // Збірник наукових робіт. – Львівська медична спільнота, 2013.

– Функціональний стан слухової труби у пацієнтів з поліпозним риносинуситом // Авторські тези доповідей на Науково-практичній конференції молодих вчених і спеціалістів. – Львів, 2013.

– Етіотропне лікування нейросенсорної приглухуватості // Збірник наукових робіт, 2013.

Систематично бере участь у конференціях, семінарах, з’їздах.

Основні напрями практичної діяльності: ендоскопічна хірургія носа та приносових пазух, сучасна діагностика, лікування та профілактика захворювань ЛОР-органів.


 

Yunyk.png

 Юник Ірина Ярославівна

 • лікар-акушер-гінеколог, лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку, вища кваліфікаційна категорія.

У 1998 р. закінчила Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького.

З 1998 по 2000 рр. проходила інтернатуру на базі міського клінічного пологового будинку №1 у місті Львові.

З 2000 р. до сьогодні працює лікарем-акушер-гінекологом у Мостиській КЦРЛ.

У 2002 р. пройшла тематичне удосконалення «Кольпоскопія у ранній діагностиці раку шийки матки» на базі Львівського державного медичного університету ім. Данила Галицького, факультет післядипломної освіти.

2004 р. – спеціалізація «Ультразвукова діагностика», ЛДМУ ФПДО.

2008 р. – тематичне удосконалення «Актуальні питання акушерства та гінекології», ЛДМУ ФПДО.

2008 р. – тематичне удосконалення «Акушерство та гінекологічна ендокринологія», ЛДМУ ФПДО.

2014 р. – тематичне удосконалення «Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї», ЛДМУ ФПДО.

У 2014 р. присвоєно вищу кваліфікаційну категорію.

Luciv.png

 Ярмола Ірина Михайлівна

 • лікар - акушер - гінеколог

У 2009 році закінчила ЛНМУ ім. Данила Галицького, факультет лікувальної справи.

Після закінчення університету у 2009–2012 роках пройшла інтернатуру на кафедрі акушерства та гінекології ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького та отримала сертифікат  за спеціальністю «Лікар-акушер-гінеколог». Проходила навчання та стажування з акушерства на базі МККПБ №1 та Львівського перинатального центру.

З 2012 по 2013 рік удосконалювала свої вміння та навички з оперативної гінекології  під час проходження стажування в 2-му гінекологічному відділенні КМК ЛШМД та 3-й МКЛ.

З 2013 року працює лікарем-акушер-гінекологом Медичного центру Святої Параскеви.

З 2014 року працює на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології  ФПДО ЛНМУ ім. Динила Галицького.

У 2014 році пройшла спеціалізацію «Ультразвукова діагностика». Тематичне удосконалення «Кольпоскопія», основні методи діагностики патології шийки  матки , піхви та вульви. Задачі кольпоскопії. Кольпоскопія в особливих ситуаціях (вагітність, постменопауза, КОК, ВПЛ ). Лікування інтраепітеліальних неоплазій.

Досконало володіє методами малоінвазивної гінекології:

– сучасне  малоінвазивне лікування патології шийки матки та технікою лікування інтраепітеліальних неоплазій;

– роздільне та діагностичне вишкрібання цервікального каналу та стінок порожнини матки;

– введення та видалення ВМК;

– ендоскопічна діагностика внутрішньоматкової патології, діагностична  гістероскопія.

– метросальпінгографія.

Систематична участь у семінарах, пленумах, з’їздах. Була учасником конгресу, пленуму Асоціації акушерів-гінекологів України з міжнародною участю (м. Ялта).

Гарячі консультації

Контактна інформація

Години роботи медцентру:

Пн-Пт: 8:00-20:00

Сб: 8:00-20:00

Нд: вихідний

(032) 295-4-000

(067) 295-4-000  (095) 295-4-000

Адреса: вул. Заводська, 7, м. Львів

Подивитися схему доїзду

 • Комп'ютерна томографія

Google+